Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babák napirendje...

11 hónapos babák napirendje érdekelne, valamint, hogy mennyit eszik, ébred-e még éjszaka valamilyen okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, az én kicsim általában 8-kor kelt, szopizott, reggelizett, aztán séta, játék. Tízórai általában nem volt, mert későn kelt. Fél 12-kor megint szopizott, ebédelt és utána kidőlt. Általában 3-4-ig aludt, utána szopizott megint, uzsonna és séta, játék. Fürdés mindig este fél 7 körül, utána szopi, vacsora, kis játék és 8-kor alvás.

Néha felkelt éjjel még szopizni, vagy csak felsírt és megnyugtattam.

Most már 18 hónapos, de még mindig van, hogy felsír éjjel, ilyenkor megdédelgetem és simán visszaalszik.

2016. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, akkor egy nagyon jó alvó babád van. Az enyém éjszaka riad 2-3x is, egyszer eszik is. Nappali alvás mostanában nagyon összevissza, általában 2, és összesen két óra.
2016. jan. 27. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neki kialakítani valami rugalmas napirendet, nekem csakis ez vált be, már a 2. babámmal vagyok itthon.

Ha alvás idő van, akkor is sötétíts el neki, tett az ágyába, ha nyűgös, maradj mellette, de tudja azt, hogy ebéd után alvás van. Ha letelt a 2 óra, akkor vedd ki és kösd le a figyelmét, viszont nem szabad hagyni aludni. Nagyon hamar átállnak a kicsik és hamar megtanulják, mi mi után következik, ez nekik egy nagy biztonságot is nyújt ám.

2016. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már mindent, volt napirendünk, hét hónaposan 2 hétig, utána ismét fogzás, és azóta hol megfigyelni valami rendszert, hol nem. Most pl az evés van a terítéken, állandóan enne....
2016. jan. 27. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy cipőben járunk. kisfiam 9,5 hónapos. 3 hós kora óta nem alussza át az éjszakát(fogzás) nappal 1×2× alszik ez változó. fix napirendünk van. kb 8-9-kor reggeli, 12-13-kor ebéd,előtte alszik fél-egy órát, 16-fele uzsi ez kitolódik ha pont akkor alszik be,20-22 fele vacsi, éjjel 1-3-kor eszik. Délután 4-6 között alszik még fél-egy órát.Most már hetek óta óránként megébred éjjel ,ilyenkor megsimizem kicsit vagy a cumit a szájába teszem és visszaalszik. Nem tudom mikor lesz ennek vége.
2016. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!