Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babám, felköltsem?

8 hetes a babám, felköltsem?

Figyelt kérdés
Nappali alvások, hogy hogy vannak és mint vannak most lényegtelen. Eljön délután 5-6 óra és úgy elalszik, hogy 11-12-1kor kel fel eszik és alszik tovább, aztán éjjel 2-2,5 óránként kel. Tehát nincs gond éjszaka sem, hisz felébred eszik és alszik tovább, csak ezt 2 óránként teszi.Azon gondolkodom, hogy amikor elalszik délután 5-6kor akkor nem volna jobb, hogy pl. 8-9kor felköltsem kicist játszunk, és úgy tegyem le újra aludni? És akkor a hosszú alvása így kitolódna.. Letenném 9kor és akkor aludna hajnal 4-5ig. Csak tényleg nem tudom, hogy mit tegyek, várjak még ezzel? Hisz nem sír éjszaka, nincsenek ilyen problémák, csak, hogy át kellene szoktassam arra, hogy éjszaka legyen ez a jó hosszú alvás.
2016. jan. 28. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hetes még bőven változni fog. Én nem zargatnám mivel rögtön visszaalszik és nem üvölt.
2016. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam..Olyan rég tervezgetem, hogy fel kellene költsem,de valahogy nincs szívem hozzá :)
2016. jan. 28. 18:42
 3/8 A kérdező kommentje:
De ugyanakkor vacilálok is, hogy nem-e kellene.. Tehát kiváncsian várom, hogy ki mit mond.
2016. jan. 28. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

jezusom, ugy olvastam, hogy 'felkossem?' :O bocsanat:D

amugy szerintem sem, majd meg valtozik :)

2016. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)))) Ok.
2016. jan. 28. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta, borzasztó volt. Szerencsére csak 1-2 hétig utána felkelt 9 körül enni már magától.

Nem keltettem fel de csábító volt az elképzelés hogy őszinte legyek..

2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel! Hagyd a saját ritmusában aludni is, fejlődni is. Nagyon pici még, ha hagyod, idővel kialakul a normális napirendje magától is, nem kell beavatkozni.
2016. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne mondjam, hogy 3 napja felébred magától 10kor, egyet kakil, eszik és elalszik..de mivel megszakad az a hosszú alvása, nem folytatódik. Mármint úgy-e gondoltam ha felkölteném akkor tovább tolnám ezt a hosszú alvást..de nem..ha fel is kelt 10 kor ugyanúgy 2,5-3 óra múlva kel. Úgyhogy, még jó, hogy nem kezdtem költögetni :)
2016. jan. 31. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!