Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesett a 6honapos babam az...

Lesett a 6honapos babam az ágyról Nagy baj van?

Figyelt kérdés
Leesett a babam AZ agyrol! Olyan gyorsan torrent hogy elkapni sem tudtam. Babahordozoban volt AZ agyon.. Ugykifordult belole es rogton a foldon landolt. Hatara esett es a fejet beutotte.. :( negativ kommenteket nem kerek! Tudom hogy hibat kovettem el. Azthittem szivrohamot kapok! MIT tegyek? Vigyem orvoshoz? Megneztukva mozgasat es a szemeit Minden rendben van eddig. Kerlek segitsetek!!!

2016. jan. 21. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Lesznek itt ellenpéldák biztosan, de én leírom neked: mindhárom gyerekem leesett anno a franciaágyról. Pedig sokszor mellettük álltam, ültem. De ők ilyen virgoncak voltak. Semmi bajuk nem lett. Szerintem 10 gyerekből 9 leesik innen-onnan. Csak magasabb helyről ne essen le.
2016. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figyeld. Ha nem hány, nem bágyadt, normálisan viselkedik, akkor nincs gond. Mindenkivel megesik ez, szerintem nagyon kevés olyan gyerek van, aki nem esik le valahonnan. Igen, az enyém is leesett. 1,5 évesen aztán fejest ugrott a kanapéról és egyszer a lépcsőn is legurult. Szerencsére semmi baja nem lett, de ezek bármikor előfordulhatnak.
2016. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom iszonyatosan aggodom remegfek AZ idrgtol. Nem less baja? Felek h verrog vagy ilyesmi keletkezhet.
2016. jan. 21. 10:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz baja, de ha aggódsz és szerinted az megnyugtatna, vidd el nyugodtan orvoshoz.
2016. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz és akkor nyugodt leszel
2016. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Harag és részrehajlás nélkül:

ha ennyire aggódsz, ne itt várj az (esetleges) ellentmondó válaszokra, hanem vidd orvoshoz!

Hidd el, ezzel bajt nem csinálsz!

2016. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyanez volt, ugyanekkora korában...... azóta sem hiszem el...

éjszaka volt, azonnal bementünk a kórházba, de nem lett volna fontos azt mondták...

Figyeld folyamatosan, ha megváltozik a mozgása, szeme, bágyadt, hányás, nem eszik, sokat sír, nem sír, sokat alszik, nem akar elaludni egyáltalán... ha valami fura, kórház!

2016. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én orvoshoz vinném/ vittem hasonló esetben, kisbabáról van még szó nem is történt még ilyen, így éreztem biztosabbnak.

Hamar sorra kerültünk talán egy negyed óra volt, elmondta az orvos utána hogy mire figyeljek:

-hányás, bágyadtság, nem tartja úgy magát stb

Igazándiból probléma amúgy nem lett a pici megnyugodott, mindent ugyanúgy csinált ahogy előtte, ugyanolyan virgonc is volt, de azért mégis csak jobb egy szakavatott szem aki ilyenkor ránéz :)

2016. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eszik,iszik,jatszik. Nevetgel.kb. 5mp utan sirt amikor leesett. Aludni nm tud.. :( de ez mar volt is.. Nagyon sokat mozog.. Olyan eddig months mi sem törtent volna. Viszont csak ugy semmibol elkezd sirniI azota kicsit. Nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat! <3
2016. jan. 21. 14:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is esett már le lányom ágyról, nekem azt mondták, erre kell figyelni:

zavart-e a tekintete

esés után rögötn sírt-e (nem volt-e eszméletvesztés)

hányt-e

mindene mozog-e

nem alszik-e túl sokat, bágyadt, zavart-e


Egyszer 1,5 éves kora körül a forgatható székről dobott hátast (nem én vigyáztam eá, így nem is tudtam, hogyan esett, mit ütött, mert aki vigyázott rá, sem látta..), akkor sírt is rögtön, de aztán pár percre rá elkezdett olyan zavarosan nézni, belassult, majd sugárban hányt. Na, akkor ügyelet, de még így se volt baja szerencsére.

2016. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!