Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti a kakis babátokat,...

Anyukák! Ti a kakis babátokat, hogyan tisztítjátok meg? Csak törlőkendőt, vagy wc papírt is használtok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Popsi törlőkendővel, wc papírt nem használtunk/használunk.
2016. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

WC papír?? Ilyet se hallottam még. Minek, hogy valami jól feldörzsölhesse a bőrét?

Sokszor a felnőttek is inkább nedves törlőkendőt használnak, mert alaposabban tisztít.

2016. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

pelussal lehúzom egy részét, a többi törlőkendő.

Ha a ruhája is olyan (2x folyt háta közepéig), azt is bevetem, úgyis folttisztító nélkül dobható el.

2016. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Csak nedves popsitörlőt. Wc papírt még nem jutott eszembe és semmi értelme nem lenne, csak felsértené a bőrét.
2016. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nedves törlőkendőt használtam mindig. Ha nagyon kakis lett a baba, akkor pedig megmosdattam.
2016. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Popsitörlő :) Volt,hogy 15 db is elment egy alkalommal,hát de nahh :) ha kell hát kell!
2016. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Popsitörlő, ha bokáig és nyakig kakis volt a gyerekem akkor meg zuhany.
2016. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon maszatos, akkor popsitörlő, ha szétkenődött, akkor popsitörlő és mosdó. Papír zsebkendőt akkor használok, ha a nedves törlő nagyon nedves volt, azzal fel szoktam szárítani, egyébként nem. WC papírt soha.
2016. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Popsitörlőt és/vagy vattát babaolajjal (kb. ugyanaz a hatásmechanizmus, csak ezt a vatta dolgot anyukámtól tanultam, azt mondja, ők még így csinálták, nekem meg nagyon bejött ez a módszer is).

WC papírral még senkit nem láttam babapopsit törölni, szerintem nem is igazán alkalmas rá.

2016. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Popsitörlő,ha nagyon kakis akkor mosdónàl megmosom.
2016. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!