Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem igazságtalan az egy...

Nem igazságtalan az egy kicsit? Nálatok hogy működik ez? én túlzom el?

Figyelt kérdés
Végül is nekem 24 órás munkarendem van neki 12 és mellette másodállás de én csak akkor kérem meg a férjemet hogy vigye el a gyereket ha olyan dolgom van amit tényleg nem lehet mellette megcsinálni szóval olyankor is a házimunkát csinálom ő meg azért időnként elmegy ide oda de én soha.már beszéltünk erről de akkor azt mondja hogy menjek el ide meg oda de annyi mindent kell itthon csináljak hogy örülök ha van pár szabad órám mikor leülök.meg hogy persze mert én nem engedem el sehova...mindent meg szoktunk beszélni de ma is pl x valaki megkérdezte tőlem megy a férjem velük x helyre én erre biztos nem mert elmegy ma dolgozni és holnap is már reggel dolga van erre felhívta és férjem persze hogy megyek anélkül hogy velem beszélt volna,na nem kell minden apró cseprőt megbeszélni de tegnap is este x műsort megnézte mert azt úgy szereti ma nekem lenne egy ilyen műsor egy órás ami kikapcsolna pont fürdés idő alatt amikor ő még nem lesz itthon de az nem érdekli merthogy pl ezen a műsoron kívül nemigen nézek mást..
2010. márc. 29. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon nehéz elolvasni, vagyis értelmezni mit írtál. Egybe van az egész. Nálunk ilyenből sosincs vita, mi mindent megszoktunk beszélni, elmehetek akárhova a barátnőimmel, és ő is viszont. Bár mi akkor érezzük jól magunkat, ha együtt vagyunk, úgyhogy ez ritkán fordul elő.
2010. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ess neki mégegyszer ennek az alsó szövegnek. Pontokkal, vesszőkkel, talán majd jobban meg lehet érteni és értelmezni mit is akarsz írni.
2010. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem 24 órás munkarendem van neki 12, és mellette másodállás, de én csak akkor kérem meg a férjemet, hogy vigye el a gyereket, ha olyan dolgom van, amit tényleg nem lehet mellette megcsinálni. Szóval olyankor is a házimunkát csinálom ő meg azért időnként elmegy ide oda de én soha.Már beszéltünk erről de akkor azt mondja, hogy menjek el ide meg oda nyugodtan én is, de annyi mindent kell itthon csináljak, hogy örülök ha van pár szabad órám és akkor arra van erőm,hogy leüljek.Meg azt mondja olyankor, hogy persze mert én nem engedem el sehova...Mindent meg szoktunk beszélni de ma kiakadtam mert: x valaki megkérdezte tőlem,hogy megy-e a férjem velük x helyre én erre: biztos nem mert elmegy ma dolgozni, és holnap is már reggel dolga van. Erre felhívta, és férjem: persze hogy megyek anélkül, hogy velem beszélt volna,na nem kell minden apró cseprőt megbeszélni, de tegnap is este x műsort megnézte mert azt úgy szereti, ma nekem lenne egy ilyen műsor(amit szeretek) egy órás, ami kikapcsolna pont fürdés idő alatt, amikor ő még nem lesz itthon, de az nem érdekli merthogy pl ezen a műsoron kívül nemigen nézek mást..

Most ez utóbbi dolog miatt teszem fel a kérdést ez ugyanis az utolsó csepp.Remélem így érthető és bocsi az érthetetlenségért.

2010. márc. 29. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak is az ujabb leülés és mebeszélés a módja hogy megoldjátok.Beszéljetek,mond el neki ezt nyomatékosabban amit itt leirtál,hogy vegye ki a részét ö is a gyereknevelésböl.Jobb ötletem nincs.Sajnos az én férjem reggel 6tol este 7ig dolgozik,nekünk csak a hétvége marad,és akkor ha dolgom van ö foglalkozik a kicsivel.A többi maradék idöt meg eggyüt töltsük.
2010. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, pont ez a baj nálatok, hogy nem beszélgettek, hanem azon veszekedtek ki nézze a TV-t. Üljetek le esténként akár egy jó pohár borral és beszélgessetek. Sok család ezen megy tönkre, hogy nem beszélnek egymással.
2010. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi pont hasonló dolog miatt vitatkoztunk a hétvégén, a férjem nem bír megülni egy percre se, a drága barátja pedig folyton hívogatja menjen ide,oda vele, ami engem nagyon zavar, mindig emiatt a batár miatt veszünk össze, a férjem egyet gondol és megy, de én ezt nem tehetem meg mert nekem is 24 órás műszakom van a 8 hónapos kislányunkkal. A hétvégén annyira kiborultam, hogy azt mondtam kész én befejeztem, ezért leültünk és elmondtam mi a gondom, ő megígérte többet lesz velünk, amire kíváncsi vagyok, mert nekem és a gyereknek is szüksége van az apukájára. Szóval szerintem ülj le vele és mond el mit szeretnél, tudom nem egyszerű mert lehet összevesztek majd de hidd el el fog gondolkodni és rájön, hogy igazad van. Nálunk az volt a legnagyobb gond, hogy a baba születése után nem foglalkoztunk eleget egymással.
2010. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az nem igaz teljesen hogy nem beszélgetünk tv csak ritkán megy inkább filmet nézünk együtt de az ő műsora Forma1 mást nem nagyon néz itt most nem is a tv a lényeg hanem hogy tegnap egy szavam sem lehetett addig míg ő nézte én voltam a gyerekkel meg előtte egész nap és ma este megint én hiába lenne itthon megint én leszek vele és kikapcsolódást ez az egy órás műsor jelenthetne de nem...ő elmegy én meg a gyerekkel de nem írom le hova megy mert hátha valaki felismeri ki vagyok de olyan hely ahova csak azért megy hogy menjen valahova én tudom a legjobban hogy nem is érdekli csak azért hogy ne húzza ki magát.
2010. márc. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!