Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (8,5 hos) lenyelt egy...

Kisfiam (8,5 hos) lenyelt egy pici fémdarabot az ovos szerint mivel nem állfent a fulladás veszélye lehet hogy kikakilja. Most milyen ételt adjak neki ami meghjtja vagy ami megfogja?

Figyelt kérdés
Müanyag csipesszel játszott kislányom és annak a fém összetarto akármilye kerülta szájába.várjunk hátha kikakilja vagy most mi van?
2010. márc. 29. 16:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ez ma történt egy vagy két orája4Meddig várjunk.Nem sérti fel a beleit?Nagyon aggodok de mivel nem életveszélyről van szo csak beutaloval lehet menni uh-ra vagy röntgennre.A doki pedig nem adott.Honnan tudom ha felsértette a belét vagy valami baj történt a belsöszerveiben?

Nagyon aggodok.

Viszont olyan válaszokat szertnék amiben nem szapulnak.Egyrészt nem az én hibám másrészt.a nagyi vigyázott rá.

2010. márc. 29. 16:36
 2/16 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy a banan megfogja,es a kamila tea cukroson hajtsa a gyomrat.Probaj gricerin kupot teni hatha hamarab kijone neki.
2010. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok akarkivel megtortenhet,meg akkor is ha mindig vele vagy es figyeled.remelem nem lesz semi gond.En is drukolok erte.8 hetes baba anyukaja .
2010. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban mániám volt mindent lenyelni:))Még itt vok,kijön majd alul.Figyeld a székletét,ha vérzés lenne észreveszed,olyan mintha kávézacc lenne a kakiban.Adj neki őszibarackot,szilvát.glicerinkúpot,sok folyadékot.
2010. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én babám egy kölyökpezsgős üveg kemény fém csomagolás darabját ette meg 10 hósan. Én is rémeket láttam, hogy felsérti a beleit stb, de szerencsére reggel ott volt a kakiban.
2010. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó ötlet meghajtatni.Mert a normál székletben ugymond beleül ez a kis fém darab és nem sérti fel a bél falat viszont ha meghajtatod a híg széklet már nem fogja magába és lehet sérülés.Unokatesóm egy üveggolyót nyelt le mondjuk nagyobb volt.3nap múlva kijött.
2010. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szia! Hasonló kérdést tettem fel, a kisfiam két napja megevett a maciból egy darabot...

ma voltunk uh-n és röntgenen,mert nem evett,hányt,nem kakilt...

vidd be a gyerekambulanciára,mi is ezt tettük..kötelesek kivizygálni....mi van ha a tüdejére ment? stb...

2010. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja,és éles a tárgy??? akkor minél előbb irány az ambulancia,inkább felesleges kört tegyél meg,mint baj legyen---előző voltam
2010. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem éles nem hegyes.Jétszott és aztán elkezzdett sirni ma délre van idöpontom a gyerekorvoshoz és majd eldöl mi lesz.

És mit mondtak az uh-n?Nekünk ha minden igaz nem lesz gond.Nem véres a kakija.Nem hányik iszik eszik rendesen.

Viszont nem vesz a szájába mindent csak a kanalat meg a poharat.

2010. márc. 30. 10:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Másik orvosrol van szo.
2010. márc. 30. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!