Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ellene? 38 hetesen...

Mit tegyek ellene? 38 hetesen nehéz légzés, szinte fulladás.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérlek adjatok tanácsot! 3. napja nem alszom, csak délelőtt max 3 órát, mert esténként olyan mértékű légszomj gyötör, hogy képtelen vagyok elaludni. 38. hétben járok. Eddig is voltak problémák, de ez a mostani állapot már elviselhetetlen. Már ülve próbálok aludni, de még úgyis nehezemre esik a lélegzetvétel! Kérlek titeket, aki tud, segítsen ötletekkel!

KÖSZÖNÖM!


2011. szept. 25. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem szállt le a pocakod ezek szerint? Mert ha leszállnak, akkor szó szerint fellélegezhetsz...
2011. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a 38. hétben járok. Férjem ma reggel mondta, hogy úgy horkoltam az éjjel, hogy azt hitte először, hogy egy kamion megy el az ablak előtt.:) Nekem sem szállt még le a pocakom, remélem hamarosan változik a helyzet.
2011. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!