Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vékony rugi alá adjak 6.5...

Vékony rugi alá adjak 6.5 hónapos babámnak egy rövid bodyt? Plüssös rugi alá nem szoktam, nem egy fázós tipus.28 fok körül van a lakásba.

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 20:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Panel a miénk is, de nincs 28 fok. Ezen a télen jóformán meg se nyitottam a radiátorokat, bár igaz, a cső attól még sokszor tűzforró, nem tudom, miért nyomják ennyire. Meleg van ugyan, de ennyire azért nincs, ez már durva szerintem. Egyébként meg résnyire nyugodtan lehet ablakot nyitni ott is, ahol baba van, csak a babát nyilván nem a huzatba tesszük. De nem is értem, mi ez a szellőztetés-fóbia. Ha ablakot se nyittok soha, meg ilyen meleg van, az egyenes út mindenféle betegséghez.
2016. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mi is panelben lakunk 23 fok van és megy a fűtés, ez a 23 mindenkinek jó. Én felöltözöm (nappal pulcsiban vagyok), személy szerint jobban szeretem a 24-25-26 fokot de megsülne a baba, ő nem rám ütött, nem melegkedvelő. Nem sírt ő akkor sem amikor rugit adtam rá a bodyra de a tarkóján érezhető volt, hogy sok neki.
2016. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hu ti milyen panelokban laktok? Ez is panel, lakótelep, tízemeletes és 23 fok a max a sarokszobában ennyi sem. Ez szerintem az ideális. Ha több lenne ablakot nyitnék, akár tél van, akár nyár.
2016. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A nagyobb gyerekem születésekor még panelban laktunk, ott is 26-28 fok volt télen, pedig bukón nyitva voltak az ablakok. Én trikóban és rövidnadrágban voltam otthon...

A fiamra hosszú ujjú bodyt és hosszúnacit vagy rövidujjú bodyt és vékony pamut rugit adtam, mondjuk ő még most 9 évesen is nagyon fázós :) Volt egy csomó plüss rugink, de azt csak akkor adtam rá, amikor elmentünk otthonról.

Akkor nekem sem tűnt fel, hogy mennyire nem egészséges ilyen túlfűtött lakásban lakni, ráadásul a 65 nm-re fizettünk kb. 30e Ft-ot csak a fűtésre...

Most egy 100 nm-es családi házban lakunk, nappal 21-22 fokot tartunk, éjjel 20-at, a gázszámlánk pedig 10-15e Ft, amiben a vízmelegítés is benne van.


Amúgy szerintem egy pelusos babán alap a body, amivel ugye meg is van az a plusz réteg, amit ajánlanak...

2016. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne tégy semmit! A válaszadók engem máris megnyugtattak,h kettőnk közül nem én látom hülyén a dolgokat!!
2016. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Megsértődött a kérdező....
2016. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!