Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem ártok a babámnak...

Ugye nem ártok a babámnak azzal, hogy otthon, melegben rövid pólókban vagyok, amik nem takarják a hasam?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek, természetesen jól felöltözök, de a meleg lakásban feleslegesnek tartom. 28 hetes vagyok
2011. febr. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem fázol, akkor nem gond.Amúgy ha fázol is picit,akkor is a pocidban jó meleg van, hiszen a belső hőmérsékleted csak akkor változik, ha tartósan nagyon hidegben vagy.

Csak vigyázz, ha mondjuk vasalt, főzöl, hogy fedje valami a pocidat, ha fröccsen, cseppen valami, akkor ne menjen rá.Én októberben szültem, nyáron már nagy volt a pocim, és majd megsültem, de főzéshez, vasaláshoz mindig olyat vettem föl, ami teljesen eltakart.

2011. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel egyetértek, ha főzöl, vegyél fel valamit.

Meleg volt, főztem egy szál topban, rámcsöppent az olaj, nagyon fájt, ha lett volna fedés a pocakomon, meg sem éreztem volna.

Amúgy akár pucéron is lehetsz egész nap, ha nem fázol :)

2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én este a kanapén is pucér pocakkal fetrengek. Nem tudom, nekem valahogy olyan jól esik egy kicsit "szellőztetni", de főzéshez, vasaláshoz mostmár én is letakarom. Én a vasalással szívtam meg, felcsapott a gőz, nagyon rosszul esett. :(
2011. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pocak olyan, mint egy jó klímaberendezés. Tényleg csak a durva külső hatásoktól érdemes védeni. Na meg a kíváncsi tekintetek elől a boltban:)
2011. febr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!