Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak úgy "igazi" a...

Tényleg csak úgy "igazi" a család, ha van egy fiú, meg egy lány baba? Az apukának ha nem születik fia, mindig hiányérzete lesz?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallom, és nagyon elkeserítő, hogy a lány után, most már jöjjön a fiú gyerek...Máskülönben sajnálni kell minket??? Nem is értem :(((
2016. febr. 8. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

egy apának inkább az a fontos hogy büszke lehessen rájuk

(diploma legyen, meg miegyéb sikereik)

2016. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy butaság ez...
2016. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két lányunk van, a férjem soha nem akart fiút. Mi is gyakran halljuk, hogy most már jöhet egy fiú. Csúnyán néznek, amikor kijelentjük, hogy nem lesz több gyerekünk. Én sem szerettem volna fiút. Mi ilyen csajos család vagyunk!
2016. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiunk van nemrég kaptuk a "jóslatot" hogy majd a következő hátha lány lesz.. mondom hátha fiú.

Számomra is felfoghatatlan miért az a család, ahol mindkettőből van. Lehet azért mert húgom van, nekem jobban bejön az a gondolat, hogy azonos neműek a gyerekek.

De egyébként meg annyira mindegy csak legyen mindenki egészséges!

2016. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős családban két lány után ezzel jöttek, hogy a harmadik majd biztos fiú lesz. Nem jött be. Ikerlányok lettek. Amúgy a baba neme mindig az apán múlik, szóval nem tehet "szemrehányást".
2016. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fiam van és folyton azt hallgatjuk ,hogy kell egy kislány is.Bunkóságnak tartom hogy ilyen megjegyzéseket tesznek és zavar.Én sosem szólok be ilyesmit ,meg nem is érdekel hogy más hogyan tervezi.
2016. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Ja, meg az igazi családhoz az is kell, hogy te főzzél, mossál, stb, a férjed meg naponta elverjen, mert berúgott mint az állat.

Ezeket a hülyeségeket honnan szeditek komolyan?


Amúgy ez régi berögződés. A nő alacsonyabb rendű, a lány gyerek semmit sem ér. Jó prolo környezetben mozoghatsz, ahol ez még divat.

2016. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi is áprilisra várjuk a 2. lányt, utálom ezt a sajnálkozást, mennyivel jobb lenne ha mindenki a saját dolgával foglalkozna. Jajj majd a 3. fiú lesz, persze vagy az 5. :D
2016. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Mi a férjemmel mindketten(!) lányt szerettünk volna elsőre és határtalan volt a boldogságunk,mikor össze is jött (nem,mintha fiúnak nem örültünk volna természetesen) és mikor megszületett és kérdezgették az emberek a nemét,amikor büszkén kihúzva mondtuk,hogy lány,voltak,akik azt válaszolták,hogy "nem baj,majd a következő fiú lesz" köpni-nyelni nem tudtam,legszívesebben felpofoznám az ilyet,hogy milyen tapintatlan és még ő csodálkozott,mikor azt válaszoltam,hogy lányt is terveztünk (már amennyire tervezni lehet)! Egyébként másodjára meg fiúra vágytunk jobban,mert MI és nem mások így éreztük volna kereknek a dolgot,szerettük volna kipróbálni magunkat lányos és fiús szülői szerepben is,de már évekkel a családalapítás előtt így álmodtuk meg és mérhetetlen az örömünk,hogy sikerült is a terveink szerint. Nagyon élvezzük,hogy van egy kis pasink is,pedig kicsit féltem,higy fogom e tudni ugyanúgy szeretni őt,mint a lányunkat,hát,naná :) Majd szeretnénk 3. babát is,érdekes,ugyanúgy odavagyunk a fiunkért is,és persze tényleg az egészség az,ami igazán számít,de mindketten úgy érezzük,hogy talán inkább egy újabb kislánnyal lenne számunkra teljes a világ. A férjemen kívül is több férfit ismerek,aki inkább lánypárti,a párom egyszer azt mondta,nem érti,miért gondolják a legtöbben azt,hogy fiú gyermek apjának lenni az igazán férfias,szerinte inkább,pont,hogy egy kislány védelme az egy életen át. Én úgy látom,hogy a legtöbben 2. babának azért másmilyen neműt szeretnének,mint az első,a változatosság miatt,ahogy mi is,épp ezért vannak sokan,akik meg fiú után lányt preferálnának. Azon én is meglepődöm,amikor valaki a férfitől elvárja,hogy legyen fia,talán ezek az emberek nem szeretnék ugyanúgy a lányukat,mint a fiukat? Szerintem mindenkinek magánügye,hogy szeretné és akiknek 6 lányuk van,azok is ugyanolyan teljesértékű család,mint akiknél van fiú és lány is. És,ha nekünk nem így jött volna össze is büszke szülei lennénk a gyermekeinknek.
2016. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok,de manapság amúgy nem igazi anya,aki császárral szül vagy nem tudja szoptatni a gyermekét és belekötnek abba,akinek csak 1 gyermeke van,meg akinek 2,3,4. Az embereknek semmi se jó,én is felidegelem néha magam ezeken,pedig magunknak éljük az életünk,tojni kellene rájuk! Szóval próbálj meg ne foglalkozni vele,mert a lényeg,hogy magatoknak megfeleljetek!
2016. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!