Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mennétek ki sétálni, és...

Mikor mennétek ki sétálni, és mennyi időre február közepi/végi babával?

Figyelt kérdés

Mostanában fog születni, első baba, anyukám szerint 2-3 hétig ne vigyük ki, igaza van szerintetek?

Napközben várhatóan 6-8 fok körüli hőmérséklet lesz ott, ahol élünk a következő hetekben jelenlegi állás szerint. Persze ez nyilván változhat, de ilyen hőmérséklet mellett hogyan érdemes a kinti levegőhöz szoktatni?



2016. febr. 9. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
off: első sétánk úgy volt, hogy én a kisbabámmal a sarokig sem értem ki, amikor már üvöltött a mózesban. Normálisan nem is lehetett vele sétálni, mert picinek mindig üvöltött... A séta egyébként nem csak a babának jó, hanem neked is! Csillapítja a bezártság érzetet.
2016. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Dec. közepi a babànk. Pont akkor voltak a nagy mínuszok. Kb két hetes volt h kivittük, megvártuk h -5 felé menjen a hõmérséklet. Addig csak szellõztettünk. Ködbe,esõbe nem viszem ki, meg ha nagyon lusta vagyok. :D

Elõszõr negyed óràra, pàr nappal késõbb fél órára, most egy órára. Hosszabban nsm vagyok kint, mert õszintén nincs kedvem körözni, meg õ sem bírja, ugyanis max 3 óránként eszik. Tehát eszik, büfi, peluscsere, megint eszik egy picit(valahogy így állt be), büfi, én öltözök, teszek a tūzre, öltöztetem, és ezután indulunk. Ez azért nem 5 perc. :D Kint vagyunk egy óràt, addig alszik jó esetben, ha nem akkor nyekereg, de ha nagyon sír, akkor haza kell menni hamarabb. Spec.helyzetben vagyok,mert elsõ baba, tehàt ráérek ill. boltba sem én megyek(párom szereti, ezért ezt meghagyom neki). Nyilván más lenne a helyzet ha lenne egy ovis gyerekem.

Ja és tényleg Angliàból jöttünk mi is haza, ott tényleg már nagyon korán kint vannak a picik.3 hetest lattam én már étteremben. :D

Ha kint laknánk még, akkor tuti más lenne a ritmusunk.

2016. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!