Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák, mikor...

Egyedülálló anyukák, mikor kezdtétek újra a randizást?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, az apukájával nem vagyunk már együtt.
2016. febr. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha van egy biztos pont az életedben ,és bármi történjen el tudod tartani a babádat és magadat ,külön lakásban ,akkor szerintem semmi akadálya.Azt nem ajánlom ,hogy összeköltözésbe rögtön beleugorj ,vagy hogy egy férfitól várj bármiféle támogatást.
2016. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire van segítséged a baba mellett. A randizáshoz ugye idő kell... Ha nincs időd, akkor teremts MAGADNAK. 3 hónapos baba mellett ez nem egyszerű, pláne ha még szoptatsz, szóval lehet, hogy pár hónapot célszerű lenne várni.

Szépen fokozatosan el lehet kezdeni időt szakítani, ami CSAK a tiéd. Például beiratkozol egy tanfolyamra, barátnős estéket tartasz, stb.

Nekem akkor lett párom (bár nagyobb gyerek mellett), amikor már volt saját, különbejáratú életem, szabadidőm, nem kellett erőszakkal perceket, órákat szakítani. Amikor megismertem a párom, akkor ezt az időt tudtam vele megosztani.

2016. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj, én nem akarok senkivel összeköltözni, vagy bármi komolyat.

Jut magamra időm így is, nem zárkóztunk be a picivel. Szerencsére sok a segítségem, szóval nem azt érzem, hogyha egy héten nem jut 10 perc magamra, megőrülök. Szóval jut időm mindenre a baba mellett.

2016. febr. 10. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi tavaly májusban váltunk, és augusztusban mentem először randizni. Azóta is randizgatunk, de én még nem vágyom semmi komolyra, így a kapcsolatunk sem hivatalos, a gyerekek sem ismerik még.
2016. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Én májusban mondtam az apjának,hogy vége.Elköltözni nem tudtunk szeptemberig. Júliustól volt valakim,de csak arra.Párommal október végén jöttünk össze,ismertük egymást már előtte is fél éve.Itt él velem,és mivel tp-en vagyok,ő tart el minket,de soha semmi rosszat nem mond nekünk,sőt mindig mondja ha bánkódók,hogy a gyereknevelés sokkal nevezebb és fontosabb is,mint a munka.
2016. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!