Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás. Mivel, hogyan...

Hozzátáplálás. Mivel, hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz hamarosan a babám és akkor szeretném elkezdeni. Azt tudom, hogy pár kanál almalével kell kezdeni.

még mielőtt bárki is kioktatna, tápszeres baba, azért kezdjük 4 hósan.


2016. febr. 7. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ételre szánj egy hetet és egyre többet kapjon belőle a baba. Először csak 1 kiskanál, másnap 3 stb..

Olvass neten nem mindenhol ezt írják illetve kérdezd a védőnőt nem biztos, hogy ezt fogja mondani. Az enyém azt mondja nem kell kanálkával emelni mindennap az adagot és a hét végén ha tetszik a babának az evés ne vegyem el tőle, had egye meg nyugodtan azt amit kér. Szóval vannak ellentmondások,mint mindenben.

2016. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Különben nálunk a sorrend ez: répa, sütőtök, krumpli. Refluxos, gyümölcs nincs neki. Az almával gondoltam kezdeni egyébként aztán mégsem.
2016. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Regáti ***** válasza:
Én egyből pürét adtam neki! 5 napig egyet az elején később 3 napig az újat! Első nap max 50ml ha nincs tőle baja másnap amennyit kér! Amit pedig már evett azt adom az első napok után! Ha újat kap azt mindig reggel ha baja van ne éjjel legyen hanem még délután! Ételek:alma,őszibarack,szilva héj nélkül,sütőtök,meggy,krumpli,sárgarépa,cékla,natúr gesztenye! Mindent én főzök egyedül a gesztenye bolti! Én így csinálom! Remélem segítettem!
2016. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapszeres babatis 6 hosan kell kezdeni.

Az a legujabb WHO ajanlas. Olvass utana.

2016. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Korte, gyoker, mango, szilva, borso, afonya. Ezeket adtam az elsoheten. Angliaban elek, ott nem csinalnak belole akkora felhajtast mint otthon, ahol 50 evvel ezelotti gyakorlat a divat. ( es megis ott a legtobb allergias gyerek )

Svedorszagban elso etel a hal.

Ugyhogy teljesen mindegymit adsz.

2016. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!