Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz könnyebb egy picit...

Mikor lesz könnyebb egy picit is? Egyedül nevelő anyukák?

Figyelt kérdés
Most még mászik,kapaszkodva lépeget,de nem merem magára hagyni,nehogy elessen,magára rántson vmit.Így viszont nagyon lassan haladok a dolgaimmal.Járókában nem marad meg sokáig,napközben alig alszik vmit.Könnyebb lesz ha már nem kell minden percben ráfigyelnem?2-3évesen talán?
2016. febr. 11. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
könnyebb lesz, ha mindent felpakolsz, hogy ne tudjon bajt csinálni akkor sem, ha nincs ott a kezed hogy elkapd.
2016. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akik nem egyedül nevelnek, ők is egyedül vannak délelőtt, kora délután. Mindent ne tilts, de az értékes dolgokat tedd el, zárd el. Idővel úgyis megtanulja, mit szabad és mit nem.
2016. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha este hazaér a férje,amíg játszik a gyerekkel,addig anyuka nyugodtan tud vasalni,vacsorát főzni,takarítani,nem kell a gyereket figyelni,mert apuka vigyáz rá.Ami olyan,igyekszem elrakni.De akkor is eleshet és megütheti magát ágy/asztalsarkában pl.
2016. febr. 11. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, később jobb lesz, 2 éves kor után, amikor már jobban megért mindent és szót fogad.

3-4 évesen meg már nem kell 2 percenként utána szaladgálni, ebben a korban már szívesen elrajzolnak, tesznek-vesznek kicsit egyedül is.

2016. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

asztalsarkakra lehet kapni védőt asszem háztartási boltokbn vagy eurosban


(amúgy a lepont miért volt első válaszomban? ha azt írtam volna pakolj mindent úgy, hogy elérje a gyerek és nyugodtan bukdácsoljon benne, akkor fel lett volna pontozva...??)

2016. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem egyedül nevelem, de bababiztossá tettük a dolgokat és így nincs gond! Nálunk ha apa hazajön, addigra már kész van általában minden :) Ha másképp nem megy, vidd magaddal a konyhába stb...Kislányom pl imád hintázni, amíg főzök.
2016. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Éles sarkokra műanyag védő, mindenegyéb veszélyes cuccot pedig elrakni és lekeríteni neki egy részt. Bármivel el lehet torlaszolni, amin nem jut át.

Ha állásból felborul, semmi baja nem lesz, megtanul esni, ennyi.

2016. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le és miért,de nem én voltam.Én általában nem szoktam ezzel foglalkozni.Ha válaszolnak a kérdésemre,nekem az hasznos.Ha én válaszolok máséra,és lepontoznak,nem szoktam vele foglalkozni.Mindenkinek köszönöm a választ.Milyen hintátok van?
2016. febr. 11. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk adamo hinta van, újszülött korától imádja, de ezt babája válogatja :) Közben énekelek neki, ha úgy adódik kap egy műanyag tálat, meg bele valamit, amivel molyolhat (dugó ilyesmik) meg kinyitom neki a műanyag dobozokkal teli szekrényt és azt rámolhatja! :)

6 voltam

2016. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!