Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam nagyon rossz alvó,...

A kisfiam nagyon rossz alvó, pedig közöttünk alszik. Éjszakat többször is fölkel és sokszor szinte vígasztalhatatlanul sír. Mi lehet az oka? Most 14 hónapos.

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet külön kéne altatni saját ágyba.Az én fiam születése ota külön alszik sose sirt fel!!te is szeretedd a saját ágyadat,nem??
2010. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
jah 3 éves a kisfiam 24/N
2010. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Rakd külön ágyba, több mint valószinű, hogy már Ti zavarjátok! Ha nem akarsz először drasztikusan változtatni, akkor a Ti szobátokba rakjátok a kiságyát, és aludjon abban, próbáljátok ki, ha javul a helyzet, akkor viszont el kéne kezdeni teljesen külön szobában altatni.

Az én kisfiam 2 hónapos koráig köztünk aludt, amikor is elkezdett reggelente korán nyűglődni. Most 3 és fél hónapos, azóta a mi szobánkban de a saját ágyában alszik, hibátlanul, viszont a napokban megint elkezdett nyűglődni reggel (forgolódunk, felkelek, iszok, stb, zavarják a hangok), úgyhogy a héten hurcoljuk is át a kiságyát a saját szobájába!

2010. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt: nem lehet, hogy fogzás?

Másrészt: tényleg zavarhatjátok őt, rakd külön ágyba, illetve külön szobába (ha lehetséges). (B)

2010. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul alszik, mert ti idegesititek, keltitek fel.
2010. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi is egy ágyban aludtunk, mert még szopizik éjjel. Sokszor fennt voltunk. Most a kiságy egyik oldalát leszedtük, és odarögzítettük az én ágyam mellé. Így együtt is vagyunk, külön ágyban is vagyunk és még szopizhat is :) és azóta jobban alszik. Aztán majd később széttoljuk..
2010. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokak. Megpróbáljuk. A külön szoba nem lehetséges, de a külön ágy megoldható.
2010. márc. 31. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy alakult?

Én voltam aki az ágya mellé tette a kicsit, gondoltam leírom, hogy azóta mi van: éjszaka tök jól alszik mindenki, és amióta a kis szoba (nálunk csak két szoba van:( )át lett avanzsálva hivatalos hálószobának, a fiam nappal 2-3 órákat alszik benne, pedig előtte örültem ha másfelet egy huzamban alszik...remélem Nektek is sikerül..

2010. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán sikerült, mert nem nagyon akart megmaradni a kiságyban, úgyhogy még mindíg köztünk alszik. De szerintem nem mi zavarjuk, mert sokszor azt veszem észre, hogy jobbat alszik, ha ott fekszek mellette du is, meg este, míg nem vagyunk bennt a szobába, akkor is többször felkel.
2010. ápr. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!