Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hós, kúszó, mászó babátok...

9-10 hós, kúszó, mászó babátokat a szobájában egyedül hagyjátok a földön ( csak pár percre)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hós és mostanában kezdett szépen mászni, felül, néha tesz pár lépést, merhetem egyedül hagyni a földön, mondjuk 2 percre, amig wc-re szaladok?
2010. márc. 30. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Te ismered a legjobban, mennyire kíváncsi és vakmerő típus. :)

Én egyedül hagyom a kislányomat 1-2 perc erejéig, de tudom, hogy ő nem fog neki állni rögtön valami rosszaság után nézni. :) Persze biztonságossá van téve a környezete, úgyhogy pár perc alatt nem tud bajt csinálni. Mostanában pedig inkább utánam mászik, úgyhogy szem előtt is van, főleg, hogy kicsi a lakás.

2010. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi, ami ráborulhat, ráeshet, magára húzhat akkor nyugodtan hagyhatod ennyi időre magára a földön. Ja, és ne legyen semmi olyan apró tárgy amit bekaphat.
2010. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze, sőt, sztem még több időre is, ha elvan :) csak arra figyelj oda, ha egyedül hagyod, hogy ne legyen számára elérhető helyen "veszélyes" tárgy.
2010. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer hagytam a kislányom egyedül 2percre míg megkevertem a kaját, addig kihúzta a TV-t a konnektorból, és a nyálas ujjával akart belenyúlni! Azután nem igen mertem, 1-2 percre sem. 22/N
2010. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És azt lehagytam, hogy utána én is biztonságosabbá tettem a környezetet, miután nekiállt járni, szaladni, stb.
2010. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor inkább berakom arra a pár percre a járókába... Biztos ami biztos... :)
2010. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megértekezem vele miközben rohanok a WC-re, hogy "Maradj... jövök mindjárt". Általában ott marad és néz mikor jövök vissza,vagy jön utánam. Ha sokáig maradok a WC-n viszem magammal berendeztem neki egy játékos fiókot a WC ajtó elé, megszokta és tudja, hogy olyankor ott kell játszania.
2010. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én is inkább beteszem az ágyába, még ha csak mosdóba szaladok is ki. rafináltak ezek a kismanók:)
2010. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ki kell mennem a szobából én arra a pár perce inkább beteszem a járókába.
2010. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!