Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos fiamat hogy szoktas...

14 hónapos fiamat hogy szoktassam rá hogy egyedül aludjon éjjel, külön szobájában?

Figyelt kérdés

születésétől egy szobában vagyunk és az ágya a mienk mellett van, éjjel igényli hogy átöleljem, sőt sokszor közénk kéretőzik még.

ezzel nincs is gond de 3 hónap múlva születik a kistesó, addigra szeretném ha Ő külön lenne éjjel, hogy tudjon pihenni.

Nem az én kényelmem miatt akarom hanem Ő érte.

Azt tudni kell hogy akartaos és hapl. nem veszem magunk közé éjjel akkor felkell és addig ébren van, amig nem alhat ott.

Hogy szoktassuk külön, ja és már nem rácsos ágya van hanem gyerekágya, ha külön lesz tuti lemászik róla, tegyük neki vissza a kiságyat?

köszi a segítséget


2010. márc. 4. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor átviszitek a másik szobába, előtt pl. menjetek el vásároljatok éjszakai fényt, amit ő választhat ki, és az világítson neki a szobában éjszaka, hagyd nyitva az ajtaját, tudasd vele, hogy ott vagy a másik szobában, ha bármi van. Biztos rengetegszer át fog menni az elején, és biztos nagy kitartás kell majd hozzá, de mindig kísérd vissza az ágyába. Valami olyat kéne szerintem kitalálni, ami miatt szeretne abba a szobába lenni még éjszaka is. De szerintem minden gond nélkül vidd át, várd meg milyen lesz az első éjszaka és lehet, hogy nem is lesz baj.
2010. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, Ő marad akisszobába és mi jönnénk ki, így nem lesz változás.

Az éjjeli fény nem fogja felkellteni? mert mindig sötétben alaszik el (nappal nem), és szerinted tegyük vissza neki a rácsos ágyat abból nem tud kiesni sem illetve leesni, és kimászni sem, az ő ágyáról letud esni csak ott van mellette a mi ágyunk így nem gurul le, de éjjel is sokat forgolászik...

2010. márc. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!