Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni a babátoknak?...

Mit adtok inni a babátoknak? Vizet, teát vagy gyümölcslevet?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hónapos a kisfiam, 6 hónapos koráig az anyatejen kívül más folyadékot nem kapott, azóta viszont vízzel itatom. Többen is szekálnak vele, hogy miért nem adok neki teát és azt mondják inkább azt adjak neki mint vizet. Szereti a vizet és nem akarom teával vagy gyümölcslével elvenni az étvágyát és szerintem a legjobb szomjoltó a víz. Ti hogy gondoljárok?
2010. márc. 30. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16 hónaposom vizet iszik, mert azt szereti. Egyszer adtam neki kubut, egész este rókázott tőle.
2010. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen nem adok nekik(ikrek) se csokit se édes lütyit, mert semmi szüksége rá! a víz oltja a szomjat, a csokira pedig semmi szüksége! Én örülök neki, hogy mások is így vannak vele :)

második voltam...vagy hányadik

2010. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! :)
2010. márc. 30. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!