Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál ahhoz, ha átverne...

Mit szólnál ahhoz, ha átverne ez a babakocsis?

Figyelt kérdés

Elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést:)


Vettünk egy babakocsit a teszveszen, mert az előző tönkrement. Az eladó azt állította semmi hibája! Most, hogy jobban próbálgattuk, kiderült, hogy nem lehet 45 foknál jobban ültetni, viszont vízszint alá még 2 fokozatban dönthető. Írtam emailt az eladónak, küldtem képeket is.

Ő azt állítja, nem tudta, keveset használták és nekik nem tűnt fel... Sajnálja és reméli így is tudjuk majd használni...

Hát kösz, így felesleges volt megvenni:(

Mit tennél??

Amíg fekszik a baba benne, addig jó lesz, de utána már nem nagyon.. És pont azért vettem ezt, mert több fokozatba állítható a támla.


2010. márc. 30. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos semmit nem tudsz tenni, a teszvesz ilyen szempontból lutri. Vannak nagyon lelkiismeretes, rendes eladók, akik szónélkül vissazveszik, ha nem felel meg a leírásnak.


És vannak ILYENEK, akik örülnek, hgoy megkapták a pénzt és letojják az egészet.


Én is épp egy ilyen eset közepén vagyok, mondjuk ez nem babakocsi volt, de hosszas levelezés után visszaküldtem, mert az eladó azt mondta, ha visszaküldöm saját költségemen, visszautalja az árát, azóta is várom az árát...


NEm nagyon tudsz mit tenni, próbáld meg rávenni, hogy vegye vissza. Hátha sikerül

2010. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak. Még azt teheted, hogy ha nem akarja visszavenni, hogy adsz neki egy negatív értékelést. Rajtad már nem segít, de legalább más nem jár így, és ő is elgondolkozik rajta...
2010. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irj a tesz vesznek hátha tudják a megoldást de szerintem sem sokat tehetsz:(
2010. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg eladni a teszvesz-en, lehet, hogy valakinek pont ilyen kell.

Lehet, hogy furán hangik, de ha az eladó nem rugalmas, márpedig a leírtak alapján nem, akkor nem tudsz mit tenni.

2010. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem a teszveszen jártam így, de használt kocsit vettem az interneten.Én megnéztem személyesen, jónak tünt, összecsuktam, és beraktam a szobába.Első sétánál kiesett mind a négy kereke.Csak e-mail címe volt meg, írtam neki, de azt írta, hogy én direkt elrontottam a kocsit, hogy visszaszerezzem a pénzt.Azt mondta, hogy nála még jó volt, és biztos én tologattam, és akkor romlott el.Jól néztem volna ki az üres babakocsit tologatva a háztömb körül.Nem vette vissza, így kénytelen voltam megcsináltatni.

2010. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!