Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg túlzás lenne napi 7-8...

Tényleg túlzás lenne napi 7-8 kép a manókáról Facebookra?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lehet betellni vele. Más ismerőseim babukáit is szívesen nézem.

ÉS szerintetek sem illik fürdős, kádas képet kitenni?


2016. febr. 15. 17:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
igen tulzas. kadas kepet ki nem tennek, se meztelent. en tiltom a hirfolyamombol azokat, akik napi szinten raknak fel baby fotokat. engem irrital, pedig harom gyerekem van.
2016. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Nekem napi 1 is sok lenne. Hamar nyomnám a "nem követem" gombot.


"Babukáról" közvetlen rokonoknak posztolj ennyit, ne a fél világnak, mert hidd el, nem érdekli őket.

2016. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Roppant idegesítő,pedig én is anya vagyok.Egy darab kép nincs kitéve a gyerekemről csak amin 3-an vagyunk (1-2db).

Az esti fürdetés családi elfoglaltsag legyen nem kíváncsi eá senki.Ha ennyire fotoznál akkor vegyél digitális képkeretet és nézd egész nap.Ez már beteges.....

2016. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Evi 6-7 szerintem boven eleg.

En minden evben csinalok a gyerekrol videot a fenykepeibol, es azt kiteszem, ha valaki akarja, megnezi.

2016. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Jah és azt az időt amit azzal töltesz hogy fotózol és töltöd fel fb-ra frissíted a likeolat ahelyett nézegesd a "babukádat"meg foglalkozz vele.
2016. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Túlzás. Legalábbis gyerektelen pasiként havi 1 is bőven elegendő, azt még lájkolnám is.
2016. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%

fürdős képet én nem tennék ki.

Én úgy oldottam meg - ahogy sok ismerősöm is - hogy külön csoportot vagy profilt hoznak létre a gyermekünkek - pl Klára rajongók stb. és akkor oda feltesznek X képet...Én nem bíbelődtem a csoportal, regeltem neki egy profilt, és oda töltök fel max havi 1-2 képet...rendszerint ezért is le vagyok pontozva, tehát nyilván más szerint még ez is sok...amit mondjuk nem értek, a profilt csak az jelölte ismerősnek, aki t érdekel a lányom...mindenkinek szóltam aki reklamált hogy küldjek neki képet, hogy tessék ott van XY a facebookon, be lehet jelölni, oda töltöm a képeit.


az én adatlapomra még ennél is ritkábban megy fotó. Szerintem ez teljesen kulturált. Napi 7-8 képet kirakni és főleg mindenki számára nem csak annak akit érdekel egy kicsit to much...persze más sem törődik más érzéseivel amikor pl kitolja a politikai/melegszimpatizáns és egyéb postjait...tény, a babás képek zavarnak ezek közül legkevésbé.

2016. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
igen
2016. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy túlzás, enyhe kifejezés. Borzalom. Nekem is van ismerősöm, aki állandóan képeket posztol a gyerekéről. Gyorsan letiltottam a követést. Olyan képeket, ahol meztelenül van, ruhátlanul látszódik nem tennék ki soha a facera. Nem csak kedves nénik nézegetik. Neked persze a legaranyosabb a világon, de másnak meg a sajátja a legaranyosabb. Hidd el a rajtatok, meg a nagyszülőkön kívül senki nem nézegetné szívesen, még naponta egy képet sem.
2016. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Igen, túlzás. Két gyerekem van, évi 5-6 képet rakok ki. A közeli ismerősöknek, barátoknak, családtagoknak e-mail-ben szoktam képeket küldeni. Fürdős/kádas képet nem illik kitenni.

Amúgy meg érthető, h nem tudsz betelni vele, de pl a 15 éve nem látott áltsulis oszt társad szerintem nem a Manókát akarja nézegetni egész nap.

2016. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!