Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem fogadja el délelőtt...

Mért nem fogadja el délelőtt az ételt? Ugye semmi baja?

Figyelt kérdés

Reggelire piskótát kínálok neki tejjel ,vagy piskótát almával és teával vagy természetes joghurtot de azt sem kéri csak a cicit,délután fele kell neki de akkoris két db piskótát török össze és beáztatom tejbe,kinder tejszeletet is szokott enni

Szerintem nagyon keveset eszik bár a súlya elég nehéz,decemberbe mérték utoljára akkor volt 9050dkg 71cm már alig bírom fogni annyira nehéz

De még sem eszik sokat.



2016. febr. 17. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De milyen tej?

9 hónaposan anyatejen és tápszeren kívül semmilyen tejet nem kellene kapnia.

Kinder tejszeletből bármennyi sok. (én kb 2 évesen adtam először)

Bakker. Még most kezd mindent megismerni. Elvileg a tojást (fehérjét) még nem is szabadott volna adni neki, de te már ezt is megtetted. A bolti desszertekben meg annyi a plusz összetevő, hogy inkább nem is sorolom.

A kimondott babáknak gyártott desszerteken kívül SEMMIT nem szabadna ilyenkor adni (se tejszelet, se túrórudi, se krémtúró...stb). Ráérsz, amikor már "kéri" 2-3 évesen.



De mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. Csak akkor ne csodálkozz, hogy katasztrófa az étkezése, és rendszertelen.

Tejpépet kap pl? Lehet, azt szívesebben enné tízóraira pl. Reggelire lehet szopi vagy tápszer.

2016. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Forralt tejet lehűlés után adom,egyébként érdekes lenne ha decembere óta azért ennyi a súlya mert piskótát eszik,egy hónapja eszi a piskótát aztis egy héten max 3x kis adagban két db piskóta sok tejjel nem sok amit +megsem eszik csak a felét
2016. febr. 19. 12:56
 13/17 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan marhára nem babapiskótára és kinder tejszeletre van szüksége egy fejlődő szervezetnek, éretlen bélrendszernek. Tömöd a cukros sz.rokkal, majd csodálkozol, hogy nem eszik rendesen és milyen nehéz. Bajod egyelőre Neked van, hogy ilyen egészségtelenül táplálod azt a szerencsétlen gyereket, hosszútávon pedig ő sínyli meg a felelőtlenségedet!
2016. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A sok tejjel meg tönkreteszed a veséjét.

Ennyi idősen EGYÁLTALÁN nem kellene tejet kapnia. Anyatej, vagy tápszer!

2016. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A páromat is tehéntejjel tömtek már 1 éves kora előtt, felnőtt korában lett rá allergiás, akkor jött elő.
2016. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, anyósom is ezzel jött, hogy ő már 9 hónaposan tejet adott a férjemnek, én miért adok tápszert, meg tejitajt 2 éves korig.

Nos, a férjemet még a tejföl is meghajtja, ami az ételbe van főzve, nemhogy a tej amit ihatna... Úgyhogy meglett az eredménye.

Na ezért nem adtam korán tejet.

2016. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam h nem eszik valamit félre olvastatok:)

Főtt ételt adok neki többet és megeszi,csak délelőtt cicit kér ennyi.

2016. febr. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!