Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki elteszi amit a baba...

Mindenki elteszi amit a baba csuklójára tesznek születéskor?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam. Mindig az éjjeliszekrényen volt a kis karszalagja. Mivel már pakol mindennap lepakolta èn vissza. Kiságya mellettem van. Még fürödtem betettem a kiságyába. Most pakolásnál keresem a szalagot erre látom szétszedte. Olyasmi anyag mint a géz csak erősebb. Nagyon rossz érzés mintha szíven szúrtak volna. Úgy vigyáztam rá. Tudom rossz helyen tároltam de eddig ő se bántotta. Nagyon rosszul esik.
2016. febr. 17. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én eltettem mindhárom gyereket. Egy szebb ciposdoboz van mindegyiknek. Abba tettem el a kepeslapokkal, kórházi tablacskaval stb
2016. febr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez a te hibád, ha ennyire fontos akkor el kellett volna tenni. Eddig is piszkálta csak hamarabb észrevetted így nem tudta szétszedni. Itt egyerdül magadra haragudhatsz, hogy nem volt annyi eszed hogy magasabbra vagy akárhova eltetdd ahol nem éri el.
2016. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Anyuék eltették albumba, a férjem szülei nem. Mi eltettük albumba szintén. Sajnos igen, az elején kellett volna eltenni, de most már tanultál belőle szerintem. Az értékes dolgokat nem hagyjuk elöl neki, mert ő gyerek.
2016. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szentimentalis tipus, nem ragaszkodom targyakhoz (szemelyekhez nyilvan igen).

Meg megvan a szalag, de nem megyek falnak ha eltunik.

2016. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen, én eltettem a babanaplóba, ahogy levettem a csuklójáról. De a mienk műanyag, egy papírcsíkkal, amire férjem írta a nevet a szülőszobán.


A helyedben akkor tettem volna el, amikor először lepakolta.

De hidd el, fel fog nőni enélkül is. Nekem fényképem is alig van kis koromból, nemhogy ilyen "apróságok".

2016. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eltettem a nagynak is nyolc évvel ezelőtt, meg most a picinek is, bár a kicsiét nem tudom, hová tettem (pár napja jöttünk csak haza a kórházból, biztosan megvan valahol, de még kicsit szanaszét áll a fejem). Elöl nem hagytam őket, a nagyé egy kis dobozban van a többi ilyen cuccal együtt, a kicsinek is fogok majd dobozt nyitni, ha már több ilyen kis apróságunk lesz. Érdekes, nekünk sem ilyen anyagból volt, a nagynak sem, hanem műanyagból, ugyanolyan mindkettő. Ez a gézszerű, ez még az én csuklómon volt anno '87-ben, az meg az én babaalbumomban van benne :)

Megértem, hogy rossz érzés, de ez csak egy tárgy, a lényeg pedig pont az a kis emberke, aki szétkapta. Ne haragudj rá nagyon, nem tudta, mit csinál. Valami kis kórházi, születéskori emlék csak megmaradt azért, nem? Köldökcsipesz, vagy valami?

2016. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom rá hisz az én hibám nem az övé. Csak bánt a dolog. Mindegy nem dobtam ki, így is megtartottam csak már eltéve. Én hülye....
2016. febr. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!