Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordult, hogy...

Másnál is előfordult, hogy kihányta az ételt? (6 hónapos)

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hete kóstólgat (üveges bébiétel és házilag elkészített). Szopit nem váltottunk még ki, egyszerre olyan 50 gramm pürésített ételt eszik. Ma adtam neki párolt turmixolt almát. Nagyon szerette, majdnem az evés végén jártunk, mikor hányni kezdett és kijött az egész, orrán-száján jött minden :(( Most ez miért volt? Kapott már almát üvegesből és nyersen is.
2016. febr. 18. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen sokat evett. Vagy túl gyorsan, és sok levegőt nyelt vele.
2016. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk mindkettő igaz, mert nagyon ízlett neki és gyorsan belapátolta. De akkor nincs baj, ugye? Folytathatom holnap az etetést, nem kell 1-2 nap szünet, vagy ilyesmi?
2016. febr. 18. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem hányat akkor nincs baj, akkor tuti csak kicsit mohó volt, mert még a kanalas evés technikáját is meg kell tanulni. :)

Esetleg próbáld meg lassabban adni neki és nem tudom milyen pózban van, de esetleg felemelni közben büfizni egyet.Ezt nem biztos hogy hagyja, mert azt hiszi hogy nem akarsz neki többet adni, és elkezd bömbölni, legalábbis az én lányom ezt csinálta :D

2016. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!