Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha a gyerek...

Mit csináltok ha a gyerek alvásidejében a szomszédnál bömböl a tv, vagy éppen fúrnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tűrök vagy fogom a gyereket és elviszem sétálni babakocsival. Abban még jobbat alszik kint a levegőn, mint bent a szobában... Azért, mert valakinél kisgyerek van, nem járkálhat egész nap lábujjhegyen az egész ház...
2010. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha rendszeres, szólok, ha alkalomszerű, nem. Amúgy olyan a lányom, ha aludni akar -alszik. Múltkor a játszótéren a rikoltozó gyerekek és vihorászó anyuk mellett :) Akkor szóltam még, amikor beteg volt, és nagyon nehezen és rosszul aludt és a fölöttünk lakó 7 (!) éves gyerek egyfolytában ugrál, akkor egyszer szóltam. Nagyon kedvesen, mert fontos a jószomszédi viszony. Viszont van másik szomszéd, aki mindig erőből bevágja az ajtót, amikor hazaér, hiába szóltam szépen vagy csúnyán...
2010. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Így jártunk. Ha ez hétköznap 8-20-ig van, vagy szombaton 8-14-ig, akkor teljes joggal fúr (a tv bömböltetés az más). Mikor nekünk kell fúrni, mi is megcsináljuk, és inkább hétköznap délelőtt, hogy minél kevesebbet zavarjon, de valaki nem teheti meg, hogy otthon marad ezért.

Én azzal nyugtatom magam, hogy a szomszéd meg az éjjeli üvöltéstől nem tud aludni :o)) Vagy az éjjeli orrporszívózástól...

Nem tudom, hogy nagyobb gyerkőcnél hogy van, de a fiam, ha zajban alszik el, akkor nem zavarja, ha meg alszik, akkor semmi külső zajra nem kel fel.

De ha már annyit fúrnak, hogy az én agyamat is kifúrják, akkor valószínűleg mennénk sétálni :o)

2010. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gondoltam a babakocsira, csak szakad az eső...a szomszéd a párom nagyapja ezért nem akarom bántani... 90 éves. A fúrás pedig elég gyakori, de nem rendszeres.
2010. márc. 31. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem rég feltettem egy hasonló kérdést, hát, kaptam hideget is meleget is... A babám nagyon jól tűri a zajokat, viszont egy feljebb lakó szomszéd éjjelenként rendszeresen felkelti amilyen stílusban hazajön...Szóltam neki, nagyon kedvesen, udvariasan, ránk sem hederít...De összeveszni nem lenne okos dolog egy szomszéddal. :/
2010. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Fél éve megy nálunk a panelprogram, kisebb-nagyobb megszakításokkal 8-tól 5-ig fúrnak, kopognak, stb + a felettünk lakó állandóan szerel valamit. A 16 hónapos lányomnak már a szeme se rebben a zajokra, megszokta szerencsére, engem viszont zavar.
2010. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, ugyanúgy alszik, mint máskor. Nemrég konyhabútort szereltek nálunk, szegény mester végig azon parázott, hogyha tudja, hogy kisgyerek van, akkor jajj, jaj, jajj...még én nyugtatgattam, hogy semmi gáz, a kisgyerek remekül tud aludni.
2010. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha rokonod akkor nem tudjátok vele megbeszélni? az nem bántás, ha átmész hozzá és megmondod neki, hogy legyen szíves egy kicsit lejebb halkítani a tv-t, mert felébreszti a babát... a fúrást meg majd mondjuk megcsinálja a férjed, ha hazajön.. 90 évesen jó állapotban van, ha állandóan fúr! :)
2010. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jajj de ari vagy utolsó :)

Az öregnek már szóltunk, de mindig kitalál valamit :)

A fúrást a másik szomszéd csinálja :)

2010. márc. 31. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, jól összekevertem a szezont a fazonnal...:) hát ez akkor így kellemetlen... sajnos nálunk is van,hogy hangoskodás van, de nekem nincs pofám szólni, mert az én gyerekem éjszaka is csinálja a műsort rendesen, szóval kölcsönös a dolog...:)
2010. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!