Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám 4naponta...

2 hónapos babám 4naponta végigalussza a délutánt. Betegség vagy ilyen jó az alvókája?

Figyelt kérdés
Nagymamám mindig azt mondja,hogy ilyenkor nől a gyerek.. Pl.ma is du.3-kor elaludt,most 3\4-8 van,még mindig alszik. Szeretnék valami napirendet..de így? Ébresszem fel enni vagy hagyjam pihenni?
2016. febr. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 hónaposan MINDEN délutánt végigaludt csak enni kelt fel de voot mikor 9 óra alvást csak egyetlen evéssel szakított meg.

Most lassan 5 hónapos, 5x alszik egy nap (igaz csak 40 percet egyszerre) mikor ilyenkor egyes babák már csak 2x alszanak.

Hagyd pihenni, majd felkel. Egyébként hidegfront van, nyilván nem 4 naponta, de ma tényleg.

2016. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki és hagyd aludni! 4 óránként egyen minimum arra figyelj, amúgy hadd aludjon. Az én fiam is ilyen volt, csak enni kelt fel! Éjszaka aludhat 8 órát egyben, napközben 4 óránként etesd meg! A napirend meg nem egy 2 hónapos baba mellett fog kialakulni!
2016. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtattatok. Első babám. Persze,tudom,csak a védőnőm tanácsolta,hogy valami rendszert próbáljak belevinni,így a babónak is könnyebb lesz. Nem miattam. Én ráérek Vele foglalkozni,ez a dolgom. :D Csak Neki akarok jót. Köszönöm szépen,hogy írtatok!
2016. febr. 20. 05:27
 4/4 anonim ***** válasza:
nem betegség. 2 hónaposok ennyit alszanak általában.
2016. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!