Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a baba fürdővíz...

Mikortól lehet a baba fürdővízébe babafürdetőt tenni? És mikortól lehet babaolajjal kenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2008. szept. 19. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak mosdókencsőt használok.Az olajat már 1 perctől fogva használhatod.A fejbőrön a koszmó ellen is nagyon jó.
2008. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fürdőkrémet használunk, csak 7 hónapos korában volt, hogy elfogyott, és nem tudtam iratni ezért Johnson's fürdetőt raktam a vízbe. Nem lett tőle semmi baja.

Egyébként amikor a lányom volt picibaba(most 6 éves), akkor még nem volt ez a fürdőkrém, akkor mi a Gabit használtuk, és jó volt.

Babaolajat az első naptól lehet használni, van aki esküszik rá. Én egyik gyereknél sem használtam. Ezt te döntöd el, ahogy jónak látod.

2008. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi kb. 1-2 hétig használtuk csak azt a fürdető krémet amit a doki irt fel mert akkor jöttünk rá hogy az üti ki a bőrét.. piros pöttyök jöttek ki a kislányom mellkasán. Azóta a Nivea baby fürdetőt használjuk. A baba olajat meg amióta hazahoztuk én azóta azzal masszirozom és a hajlatait is azzal szoktam bekenni.

2008. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!