Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én őrültem meg vagy más is...

Én őrültem meg vagy más is várta a baba első fogát amikor még híre sem volt?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám.
2016. febr. 21. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, mindenkinek zöld kezet adtam.
2016. febr. 21. 22:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem várom! Tudod a kisfiam pontosan úgy néz ki, mint én ennyi idősen, pontosan úgy is viselkedik, most 3 hónapos. Szépen ataludt éjszakák, semmi hasfájás, eszik rendesen, nagyjából eszik-alszik-ürít, és közben vigyorog. Mondhatni álombaba. Pont mint én. Még le is betegedett, de hamarabb kigyogyult belőle, mint én!

Aztán 6 hónapos koromban, mintha ezt az egészet elvágták volna és éjjt nappalá téve üvöltötttem. Amikor erről mesél az anyám még mindig fájdalmasan osszeszalad a szemöldöke, mint aki még akkor is tisztán hallja, ahogy egy fél éves keservesen sír és semmi, de semmi nem nyugtatja meg.

Úgyhogy én, habár nem kéne, de nagyon is félek a fogzástòl, hogy véget érnek ezek a nyugis babanapok.

Nem akartalak megrémiteni, mert úgy tudom a fogzás nem ennyire szélsőséges a legtöbb esetben, de azért jusson eszedbe majd, ha odaersz. .

2016. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Szörnyen hasfájós volt a fiam, sajnos keserves megnyugtathatatlan sírást már hallottam eleget. :( remélem a fogzás ennyire nem lesz durva.

2016. febr. 22. 18:58
 14/15 anonim ***** válasza:

En nagyon nem varom, egyenesen rettegek tole. Az elejen komoly alvaszavaros volt a most 4 hos babam. De annyira, h nem aludt 15 oran at. 😕

Aztan egyik naprol a masikra egyezer csak ataludta az ejjelt. Szoval en mar elore felek mi lesz ha beindul a fogzas 😕

2016. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jön a foga. :) Annyira nem vészes még, halvány a fehér csíkocska, de már van. Tegnap vettem észre, hogy fogzik de az éjszakát átaludta azért. Csak nappal nehéz. Szóval szerencse, hogy annyira nem paráztam rá a fogzásra, még ha borzasztó is lenne a helyzet innen már nem hinném, hogy sokáig tartana mire áttörik.
2016. márc. 29. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!