Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy este...

Miért van az, hogy este leteszem a babám aludni, és én akármennyire is fáradt vagyok, sose tudok elaludni?

Figyelt kérdés

Szules utan 4 honappal problemam van az alvassal. Nonszensznek tunik amugy, de sajnos nem megy akarhogy is szeretnek koran lefekudni.

Azt tudni kell, hogy ejjel sokat alszik a babam, 9 es fel 10 kozt rakom le aludni este, en megprobalok fel 11 korul elaludni de soha nem megy. Allandoan agyalok, forgolodok.

Aztan persze reggel amikor a babam kelt, hulla vagyok. Nem vagyok rafeszulve, hogy figyeljem a babam minden rezduleset, szerintem nem emiatt van, plane 1 honapja meg siman tudtam aludni. Hiaba iszom citromfuteat, hiaba fekszem le korabban vagy kesobben, a ket oras forgodas boritekolva van. 😕 mensim rendszertelen, es keveset mozgok.

Miert van ez?


2016. febr. 22. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor mozogj többet! Délelőtt, délután sétáljatok. Esetleg este járj el biciklizni, futni.

A futás nekem nagyon bevált. Ha nem tudok menni, kész vagyok...

2016. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor setalunk, akkor talan egy fokkal jobban alszom. De akkor sem mindig.

Sot, ha esik az eso tobb napig, akkor nem tudok kimenni.

Maga a mozgas nem megoldas a problemamra, mert amikor minden aldott nap setaltunk akkor sem tudtam elaludni.

Arra is gondoltam, hogy hormonalis lehet.. vagy az, hogy nem vagyok ugy nagyon kifaradva es emiatt nem tudok elaludni. De amikor meg mar nagyon faradt vagyok, akkor sem megy.

2016. febr. 22. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szellemileg nem faradsz el elegge napkozben.nalam ugyanez van, baba 8kor mar alszik en ejfelig forgolodom, reggel 6kor meg egy mosott kaki vagyok. Olvasas este nekem kicsit segit, hamarabb elalmosodom. V egy kis sudoku,ilyesmi.
2016. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg túl fáradt vagyok néha, lefekszem aludni és csak úgy jönnek elő a nap eseményei a fejemben... borzasztó. Nagyon nehezen tudok kikapcsolni ilyenkor de amint sikerül azonnal el is tudok már aludni.
2016. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan. Nalam is ugyanez. Elkezdek mindenen gondolkodni es egyre jobban belelovallom magam az elmult nap torteneseibe. Foleg, ha vmi megrazo elmeny is volt. Na akkod vegem, akkor aztan tenyleg nem tudok elaludni.

Tegnap este egy szamolgatos modszerrel nyugtattam le az agyam, tobbe kevesbe sikerult is. Na meg bevettem egy kis gyogynovenyes altatot.

Hat sikerult is elaludnom, es kipihent voltam reggelre 😊

De az idok vegtelensegeig ez nem mehet..

2016. febr. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!