Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a 7hónapos babánkkal,...

Mi lesz a 7hónapos babánkkal, ha elkapja tőlünk az influenzát?

Figyelt kérdés
Van egy 7éves nagylányunk, aki szombaton lebetegedett, ma elvittem orvoshoz, influenza, amit sikeresen elkaptam én is. Viszont van egy 7hónapos kisfiunk is, és a nap háromnegyedét kizárólag velem töltik, mert férjem dolgozik. Mi nagyon ramatyul vagyunk a lányommal, és nem tudom, hogy az ő pici szervezete ezt hogyan viselné. Nagyon aggódok érte. Még szoptatom,úgy tudom, hogy azt nem kell abba hagyni.
2016. febr. 22. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly 6,5 hónapos volt a lányom mikor influenza szerű betegséget kapott el, magas láz több napig, nátha, köhögés.

Szörnyű volt, de túléltük... Végül antibiotikumot kellett szednie, mert ráment a tüdejére, de összességében 2 hétig tartott az egész. Ami a legrosszabb volt, hogy volt kb 3 nap, amikor annyira be volt dugulva az orra hogy sem aludni sem szopizni nem tudott rendesen, csak sírt már az álmosságtól :-(, hiába fújtam az orrát tengervizes orrsprével, cseppentettel bele anyatejet, orrcseppet, szívtuk az orrát egész nap és mégse segített semmi. + a gyógyszert beadni katasztrófa volt neki, mivel anyatejen kívül még nem kapott soha mást így úgy kellett lefogni és beleerőszakolni a gyógyszert. De ne aggódj ha esetleg elkapja nálatok is a pici, túl lesz rajta és nyugodtan szoptathatod tovább.

2016. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!