Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy tartsa a...

Mit csináljak, hogy tartsa a fejét 2 honapos babám?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, szeret hason lenni, a fejét is kicsit emeli de nem sokáig és inkább elfordítja jobbra és fekszik. Ha tartja a fejét akkor is inkább jobb irányba. Normális ez ebben a korban? Fog változni, vagy szakemberhez kellene forduljunk?

2016. febr. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ennyi idősen még gyenge az izomzata.
2016. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neki még teljesen elég, ha át tudja forgatni a fejét, ha akarja. Kicsit megtartja az is jó, nem kell neki még nézelődnie. A hasaltatással segítesz neki a legtöbbet. Minél tovább legyen úgy, aludjon is úgy, ha tudod úgy altatni és egész nap is hasalhat.

A nagyobbik fiam nekem is egy irányba nézett, pakolgattam az érdekes tárgyakat az ellenkező irányba + átforgattam időnként alvás közben. Megjavult :)

2016. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak hason alszik éjjel főleg. :) ügyesen forgatja a fejét hason. Hiába teszem én úgy ahogy akarom, ha neki nem tetszik megfordítja.
2016. febr. 25. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos státuszon voltunk tegnap, ott 45 fokos szögben kellett tartani a fejét, amit a fiam úgy is csinál, pedig mi sokáig nem hasaltattuk, szülési sérülés miatt. 2 honaposan ő is ennyit tudott, mostanra mellkasbòl nyomja ki magát. Nagyon elég az, amit a babád tud, egyelőre pici emelés és forgás a normális.
2016. febr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!