Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem érez késztetést a 9...

Miért nem érez késztetést a 9 hónapos babám, hogy tartsa a cumisüveget amikor iszik?

Figyelt kérdés

Mit csináljak vele, hogy fogja magának? Próbáltam már, hogy csak leteszem elé de csak hisztizik meg direkt fellöki.

Így mikor fog pohárból inni?


2009. nov. 8. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is csak a hasán tartja, ott fogja, de nem emeli.

Pohárból szeret inni, de mi tartjuk. 8 hónapos

2009. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerős?

Lehet, hogy ő is cumisüvegből kap enni kezdettől?

Nálunk bizony egyéves korára sikerült önállóan cumizni.

Legyél türelmes, elérkezik az ideje.

Esetleg tedd elérhető helyre az üveget, mikor szomjas kezd lenni, ne add egyből a szájába, hátha egyszer "ráveti" magát.

2009. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. 5 hónapig csak szoptattam. Anyukám szerint el van kényelmesedve. :/
2009. nov. 8. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Marhaság hogy el van kényelmesedve.

Ráér még magától fogni az üvegét. Egyébként használhatsz színes füles csőröspoharat, színes füles cumisüveget, és előbb-utóbb felkelti majd a figyelmét, és az a korszak mikor önállósosdni próbál később jön el.

Legyél türelmes, az én fiam 18 hós mostanra biztonságosan iszik pohárból, egyedül iszik cumisüvegből, de a bögrét még tartani kell neki.

2009. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért nem csinálja, mert még kicsi hozzá. a fiam is másfél éves, és ő is mostanában tartja magának ha iszik.
2009. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, megnyugodtam. Csak láttam már nem egy olyan 6 hónapost aki fogta magának. Azt hittem csak az enyém ilyen kis lusta. Abszolút nem esik nehezemre fogni neki, ne értsetek félre de tényleg azt hittem, hogy ilyenkor már fognia kéne magának.

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!