Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2-hónapos babám még mindég...

2-hónapos babám még mindég nem tartja erősen a fejét nagyon aggódom és a védőnő megint elküldött vizsgálatra azt mondta hogy mán rendesen kéne hogy tartsa mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fent van tedd gyakrabban hasra, attól erősödnek az izmai.
2009. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, az én babám 3 hós és mostanra tudja stabilan tartani, eddig kicsit imbolygott még. De ha megnézed hogy mit kell tudni egy 2 hónapos babának ott is azt irják hogy nem feltétlenül kell hogy tartsa a fejét.
2009. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok. Ezen a linken megnézheted.

2009. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld sokat gyakran hasra tenni.

Amúgy meg nem biztos hogy ez bajt jelent, sőőőőt.

Én fiamnak is 3 hósan még úgy ingott a feje, alá kellett nyúljak még akkor is, és ha a pelenkázóról a kezénél fogva kicsit óvatosan húztam felfelé, akkor se tartotta és semmi baja nincs és nem is volt sose.

Most 2 éves

2009. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen mondták a kórházi kontrollon, hogy már tartania kellene. ELvittem a gyerekorvosunkhoz, aki azt mondta, hogy ha majd 4 hónaposan sem tartja, akkor megnézzük újra. Aztán pontban 3 hónaposan egyik percről a másikra kezdte el emelni a fejét, na azóta abba sem akarja hagyni! :-)

Sokat tettük mi is hasra, de amíg nem bírt kitámasztani, addig utálta...

2009. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányom 3 hónaposan tartotta meg a fejét, de úgy, hogy még imbolygott. Most lesz 4 hós, és még mindig nem túl stabil, de szépen tartja, emeli.

Mondjuk mi tornáztattuk is, volt hengerpárnánk, meg ülésbe felhúzás, hogy fejlődjön, mert a hason fekvést nem komálta.

2009. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!