Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol "szol" a baba, ha...

Mikortol "szol" a baba, ha anyukajat hivja?

Figyelt kérdés
Mikortol vetted eszre,hogy a babad celzottan teged "szolongat", pl. ha kimesz a szobabol v nem lat teged? Mit "mond" ilyenkor? Babam 6,5 honapos es sokszor olyan mintha nekem szolna ha akar valamit. Olyankor gugyog hogy "AJJAAA". Ez lehet hogy valoban mar az en megszolitasom?
2016. febr. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokáig "hé!" voltam. Aztán keresztnév és most, 21 hónaposan kezd valami anyára - messziről, hunyorítva hasonlító - szót mondani.


6.5 hónaposan kétlem, hogy beszélne bármit. Fél évesen volt egy vicces helyzet, amikor a férjem pelenkázta a lányunkat és közben kérdezett tőle valamit, mire egy teljesen érthető "igen" volt a válasz. Meredten néztünk mindketten, de egyértelműen véletlen egybeesés volt, nem tudatos szó, csak egy random hangsor.

2016. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLoss ***** válasza:

Úgy emlékszem egyéves elmúlt már mire ki tudta mondani hogy anya, és onnantól döbbent rá, hogy nem csak visítással, ordítással, gügyögéssel hanem ezzel a szóval magához hívhat.

Előtte-főleg 6-7-8-10 hónapos koráig főleg nyögésekkel, hangicsálásokkal kúszott-mászott utánam ahová mentem. Ha nem tudott utánam jönni, rendszerint sírt, ha nagyon a tudtomra akart adni valamit.

Minden baba más. Nemsokára különbséget fogsz tudni tenni a gügyögése között.

2016. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7-8 hónaposan nyekergett hogy ajjja gyeeee
2016. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém 8 hónaposan mondta már aja jeje be. Apa az meg aga volt.20hónaposan mondatokban beszélt már.
2016. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!