Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen márkájú...

Újszülöttnek milyen márkájú cumisüveget ajánlotok és miért? Avent? Nuk? Mam?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Majd amit elfogad.

Nalunk 5-6 ot ki kellett probalni mire az egyik bevalt.

2016. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
aventet haznaltam. a tommy tippee tul nagy valahogy olyan hatalmas ey kisbabanak...most abbol iszik.de mar 1,5...nekunk az avent bevalt.
2016. febr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

enyémeknek a mam bejött, mást nem próbáltam.

Részemről annyi, hogy könnyű takarítani.


Hátránya, hogy melegvízbe állítva nem lehet benne az anyatejet melegíteni, de lehet kapni zárt aljút is 250ml-esben. Így oldottam meg, vettem egy olyast is, illetve a mellszívónak a tárolójában melegítettem, a zárt aljú MAM-ban tároltam, a csavaros aljúból etettem.

A tápszernél mindegy, azt úgysem melegíted újra.

2016. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mam sokszor ereszt, nem lehet benne melegíteni (melegentartóba se tehető).


Tommee Tippee-nek nagyon jó az alakja és hasonlóan is szívja, mintha mellből enne (szoptatás mellett nem zavart be). Nem nagy egy újszülöttnek.


Ha tervezel szoptatni, akkor a Medela Calma a legjobb, medelas tejgyujtore teheto.

2016. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aventet vettem de nem fogadta el a Mamot igen.
2016. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippi bevált! Van egy Avent natural is, az szerintem nincs olyan jó, de váltócuminak azt is használom.
2016. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Különben melegítek benne és sose ereszt.

Mind jó üveg egyébként, semmi jelentősége a márkának szerintem. A mamot azért vettük mert anti-colic üveg bár nem láttam eltérést az aventhez képest. (Van szelep az aventban is meg szerintem mindbe csak a mam alulról is másabb kialakítású de sokat nem jelent eleinte plusz macera volt darabokra szedni főzéshez.) A cumija az egész száját elfoglalja így is kevesebb levegőt nyel elvileg. De ezek olyan minimális dolgok, hogy max reklámnak jó. Az Aventet nem szerette de ettől függetlenül különbséget nem tapasztaltam az üvegek között és ahogy elnéztem a többit szerintem egy szinten van mind max a baba válogat.

2016. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Yoojmi cumisüveg .Saját maga melegíti meg a benne lévő tejet a Yoomi új cumisüvege, csak egy gombot kell megnyomni és 60 másodpercet kell várni hozzá, és máris bébi-barát hőmérsékleten (32-24 celsius fokon) fogyasztható.A hasfájós babákra tervezve a tej lassan áramlik megfelelően .ára kb 7000 ft körül van

A Haberman ezt ajánlja a cumizavar elkerülése érdekében, habár nem pontosan erre tervezték. Ez egy különlegesen kialakított szilikon cumi, jól használható nehezen szopizó, gyenge babáknál és A cumiban speciális szelep biztosítja, hogy a tej lassan és egyenletesen folyjon, de megakadályozza, hogy a baba levegőt nyeljen közben. Az etetés sebessége a cumi forgatásával változtatható.Ár: kb. 9000 forint.Nekünk ezek vannak nem is fáj a pocii

2016. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

MAM, kettöt is kaptunk ajàndèkba, így ezzel kezdtünk próbàlkozni, azonnal elfogadta. Most 12 napos, alapvetöen szopizik, de ha megyünk valahova akkor alkalomadtàn kap lefejt tejet cumisüvegböl. Egyàltalàn nem zavar be, nagyon szèpen szopizik cumi utàn is.

Nekünk a melegítèssel sincs gond (Aventes melegítönk van). Eleinte mintha mondta volna a fèrjem, hogy a MAM üveget nem tudja melegíteni benne, de aztàn nem tudom mit csinàlt, de tôbbet ezt nem hozta fel, ès vhogy mindig gyorsan prezentàl meleg tejet az üvegben :)

2016. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két hétig Nuk-ból ivott. Kezdetektől tápszeres volt. Két hét után MAM-ra váltottam, simán elfogadta. Az Aventet még a kórházban kiköpte!
2016. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!