Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az ujszulott babaja...

Akinek az ujszulott babaja nagyon jol viselkedett, annak ez kesobb valtozott?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem volt siros a baba, ejjel csak 1-2x sirt, stb. :)
2016. febr. 27. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál angyalibb gyereket kívánni sem lehetett volna baba korában. Most 4 éves, de mostanában inkább arra tippelünk, hogy az ördögtől van. :D
2016. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem ellenkező tapasztalatom van, már születésekor is felordított, nem sírt :P Mindenki aki hallotta pár naposan (orvosok, védőnő, csecsemősök stb) megjegyezte, hogy van ám frekvencia...sokat is sírt, éjszakákat nem aludta át...meg is maradt 2 éves koráig! Amúgy is hangosan síró, hisztiző, tehát szerintem ez "alkati kérdés". Én környezetemben is van olyan baba, aki sokkal halkabb, pl. én meg sem hallottam, hogy sír (fiamhoz vagyok szokva..) Ez a kisfiú a kezdetektől átaludta az éjszakát és végig így is maradt...

Van olyan ismerősöm, akinek sokáig átaludta, majd fogzáskor elromlottak az éjszakák, mert megviselte... Aztán ha szerencsés az ember, amint kint vannak a fogak, már újra alszanak.

2016. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!