Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sólámpa baba/gyerek szobába?...

Sólámpa baba/gyerek szobába? Ki hogy oldotta meg a közös szoba éjjeli világítását?

Figyelt kérdés
A akkor majdnem 19hónapos nagy mellé érkezik majd az öcsi.Kezdetektől egy szobában lesznek.Most csak a bébiőr világít éjjelente,esetleg ha egy gyenge fényű lámpát kapcsolok a peluscsere/szoptatáshoz,mennyire zavarja vajon a nagyot?Párhuzamosan lesznek az ágyaik.
2010. ápr. 1. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz nekem egyedül van a pici a szobába,de sólámpát használunk,és nincs nagy fénye,mondjuk nekünk a kisebb fajta van belöle.

Szerintem szerezzetek be egyet belöle,és már most kapcsold fel ott,ahol majd akkor lesz,h szokjon hozzá a kis éjjeli fényhez!

2010. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél konnektorba dugható,kapcsolható éjjeli lámpát.Neünk ilyen van,bevált.

[link]

2010. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka sötét van, korábban egy állólámpát takartam le egy sötét lepedővel, de rám parancsoltak, hogy legyen sötét a szobában, ha sír, vagy nyöszörög, akkor még mindig felkapcsolhatom az általam eszkábált éjjeli fényt. Eddig bevált...
2010. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de itt az oldalon van többféle is

[link]

2010. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is konnektoros éjjeli fény van. Sima mintás DM-es. Ez éppenhogy annyi fényt ad, hogy látom hol fekszik az ágyban, plusozáshoz nem ideális. DE! Az az egészséges, ha sötétben alszik a gyerek, akkor tud megfelelően fejlődni. Szerintem jó a sólámpa (nekünk is van) peluscseréhez, de ne világítson egész éjszaka.
2010. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!