Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig normális, ha egy 7...

Hány napig normális, ha egy 7 hetes babának nincs széklete? Kell valamit tenni, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Eddig naponta volt 4-5x széklete, de hirtelen pár napja egyszer vagy az utóbbi két napban egyszer sem volt. Medig normális ez? Adjak neki valamit? Mit?

Anyatejes baba, de naponta egyszer kap pótlást.


2016. febr. 29. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg a hasa simogatásával, körkörösen az óramutató irányába, illetve ahogy az előző írta, feltolni a lábát és azzal körözni.
2016. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
cukrot ne adj neki! én ilyenkor 1 nap után hőmérőztem attól nem lesz baja, megkönnyebbül, ha van mitől. Ez különben még szerintem lehet normális. Nekünk is volt 1-2 hónap ilyen időszakunk.
2016. febr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, a babamasszázsnak van néhány fogása, ami elvileg segít (nyitott könyv, Nap és Hold, I L U, stb ezekre rákereshetsz). Nekünk gyakorlatban sose az segített, hanem ahogy írtam, a hőmérő. (Be kell krémezni, és kicsit körözni a végbelében, pelenka legyen a popója alatt ;)
2016. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is hasfájós akkor szélcső. Nálunk csak az segített amúgy is. Nem szokott hozzá, kakil magától.
2016. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hőmérővel segítettem neki, sajnos a szélcső nem jött be vagy én nem tudom használni.

2016. febr. 29. 18:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Langyos kamilla tea pici cukorral(nem lesz semmi baja tőle) nekünk ez vált be.
2016. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!