Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszamennétek a helyemben...

Visszamennétek a helyemben dolgozni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy visszamennétek-e a helyemben dolgozni? 4 órában várnak vissza a munkahelyemre. 15 hónapos a kisfiam. Családi napköziben el tudnám helyezni. Tervezzük a második babát és ha minden jól megy akkor csak az év végéig dolgoznék. Anyagilag nagyon - nagyon jól járnánk a gyed-nek kb. a négyszeresét kapnám meg. Heti 3 illetve később 4 napot kellene dolgoznom.

Köszi a válaszaitokat.


2010. ápr. 1. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne milyen munka ez, mert ahelyedben én bizony elvállalnám ezt a munkát.
2010. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megadnék egy ilyen melóért.Ha nem mész vissza,ajánlj be! :)
2010. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a gyermek jól viseli az elválást, s neked is megmarad ez a munkarend, szerintem kár lenne kihagyni, főleg, ha tervezitek a második gyermeket. Sok anya nem gondolkodna, ha ennyi pénzről van szó. Én csak azt venném figyelembe hogy a gyermek mennyire ragaszkodik, hogy illeszkedik be a családi napközibe!
2010. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem igen gondolkoznék rajta, mennék.
2010. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is elmennék :)
2010. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Logisztikai vezető voltam egy cégnél és most be kellene segítenem, mert felmondott az egyik kolléganő az utódom meg nem annyira vált be és nagyon meg vannak szorulva. Nagyon rugalmasan állnak hozzá a cégtől csak nekem van lelkiismeret furdalásom a gyerek miatt.
2010. ápr. 1. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Én annyira szeretek a fiammal lenni (15 hónapos), hogy nem hiszem. Ezek pótolhatatlan évek számomra.

Sírás jön rám, ha arra gondolok, hogy lassan 2 éves lesz és bölcsibe kell adnom majd.


De a te/ti körülményeiteket te ismered, dönteni csak te tudsz.

A pénz nagy úr.

2010. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

én tuti visszamennék. a lové mindig jol jön. ha van ha nincs - szerintem. és az a 4óra nem sok a kicsi nélkül- na emiatt tuti lehurrognak majd egy páran . és abban a 4 órában a kicsi szokja a közösséget, és véleményem szerint több gyerek között egy kicsi sokkal jobban is fejlődik.

2010. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már a kicsit szoktad másra hagyni pár órára és nem viseli meg, meg téged sem, akkor szerintem nyugodtan.:)
2010. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ő már azért elég nagy baba,hogy más is vigyázzon rá pár órát.Úgyhogy mint a villám,ennyi pénzért:)
2010. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!