Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szintes családi házban...

Akik szintes családi házban laknak, meddig használtatok bébi őrt? Egyéb kérdések lent.

Figyelt kérdés
Most fogunk venni szintes családi házat. Fent vannak a szobák és ha alszik a gyerek akkor ki tudok menni az udvarra? Másfél éves a kicsi és 3 és fél éves a nagy, meg lesz majd még egy baba. Mikortól tud egyedül lejönni a gyerek? Most emeletes panel házban lakunk,3.emelet. Itt már a nagy szépen lejön egyedül a lépcsőn,de ott azért meredekebb. Nem valami jó alvók,sokszor megébrednek, így hogy tudok például délben kint tevékenykedni ha alszanak,vagy felejtsem el ezt. Ti hogy szoktátok?
2016. febr. 29. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koruk körül már ügyesen mászkáltak a lépcsőn egyedül.

Én a pincében szoktam tornázni alvásidőben, a kicsi 2 és fél, használom a bébiőrt, de mostanában volt már párszor olyan, hogy felkelt csendben, és "rámtörte" a pinceajtót. :)

A kertbe is ki szoktam menni. Ha már akkora a gyerkőc, hogy ki tud jönni egyedül a rácsos ágyból, vagy már kivettetek rácsokat akkor a lépcsőn is le tud jönni.

2016. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.5 evesen rohogve kimaszott a kisagybol.
2016. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi kamerát tettünk a szobába és azon tudjuk figyelni a kicsit. Már lassan két éves, de szerintem a kamera még évekig marad. Mindjárt megszületik a kistesó. Ő másik szobában lesz, így ő külön kamerát kap.
2016. márc. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 éves,még mindig ott van a kamerás bébiőr a szobájában. Ez volt a legjobb befektetés az összes babás kelengye közül.
2016. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!