Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki császármetszéssel hozta...

Aki császármetszéssel hozta világra gyermekét, a hasa mennyi idö után huzodot vissza? Böv lent

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és akkora a hasam mintha 3 hónapos lennék megint.a börömröl nem beszélve,csúúúúnya.nagy babánk lett 5 kg!mit használja a kinyult börömre fog ez még szebb lenni??tornázhatok már??
2010. ápr. 1. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kinyúlt a bőröd az sajnos nem nagyon fog változni, se krémmel, se tornával :(
2010. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyorsan visszament, kb 2 hónap után majdnem olyan voltam mint rég. Most 6 hónapos a kisfiam és 2-3 kg van rajtam. A hasam nem olyan mint rég volt, de alakul. Nem sok a különbség. Én használtam hasfogót az elején. Szerintem az jó volt. Már tornázhatsz nyugodtan. Vannak feszesítő krémek, kend be, tekerd be magad és menj futni 2 naponta. Meg felüléseket csinálj. De nem tudom, fáj e még a hasad, mert ha igen, akkor ne erőltesd.
2010. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A poci az visszamegy a tornától, de a bőr az nem

szerintem

2010. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy a bőr nem??? Ez butaság. Akkor aki szült, mindenkinek lóg a bőre? Ne már...
2010. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

természetesen Nem mindenkinek lóg.Sőt van akinek ugyanolyan feszes marad mint baba előtt volt.

de mivel a kérdező azt írta hogy nagyon csúnya arra gondoltam hogy az övé sajnos olyan nagyon plöttyedt,striás, lógos lett.

Ha nem ilyen akkor idővel természetesen szépen vissza fog húzodni

2010. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szültem, de még most is olyan, mintha lenne bent még egy baba. :( Hiába a diéta, hasfogó stb. Bár még szoptatok, úgyhogy a diétát nem viszem túlzásba. Abban bízok, hogy majd ha vége a szoptatásnak, a hormonok kiürülnek és akkor pattognak le a kilók. :P De most még a tejcsi a legfontosabb. :)
2010. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sajnos vannak "peches" nők akiknek ilyen lesz abőre terhesség illetve fogyás után

erre gondoltam amikor azt mondtam nem fog visszahúzodni

[link]

2010. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

14 hónapos a gyerkőcöm, és olyan lógós a bőröm, hogy sírhatnékom van, ha ránézek.

Mondjuk iszonyúan megnyúlt a bőröm, és az utolsó hónapban a terhességem alatt el is repedezett, szóval...

Én is császáros voltam egyébként, és a hegre "lóg rá" a bőröm...

Pedig már csak kb. 2 kiló plusz maradt rajtam...

2010. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két császárom os volt.Mindkettőután nyult a bőr.A legkisebb babám már 8 hónapos és kb.6 hónapos várandósnak néznek:((Nagyon zavar de ezen már csak a plasztika segít:((
2010. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
látom másokat is foglalkoztat a téma,jo lenne valami módszer de én is attol tartok hogy nem nagyon fog ez változni.most kezdem a tornát is el ,és veszek valami krémet de csodákra nem számitok.nagyon szerencsések azok az anyukák akik vissza nyerik alakjuk.rajtam sem maradt a hasamon kivül semmi nagyon,de eléggé zavar ez is hiszen 25 éves vagyok.de van egy csodálatos kisfiam :-)))!köszönöm mindenki válaszát!minden jót
2010. ápr. 1. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!