Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket napja repasat ebedel a...

Ket napja repasat ebedel a baba es azota ejjel iszonyu sirva kel, majd a tobbedik szoptataskor egy hatalmas eregetessel megkonnyebbul. Tenyleg a repatil lenne?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mennyi idős?
2016. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

8 honapos.

Valamiert egyszer mar elkezdtem nem adni neki a repat de azt gondoltam hogy baromsag, hat a repa annyira alapzoldseg, nehogymar fajjon tole a hasa... dehat nem tudom. Meg nappal nem latom jelet.

2016. márc. 3. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is fájt a hasa tőle. Én is azt gondoltam képtelenség de úgy tűnik mégse.
2016. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hasonlo tunetekkel? es nappal?
2016. márc. 3. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármitől fájhat a hasa. Az én egyik lányom az almát nem bírta, mikor kezdtük a hozzátáplálást, pedig az meg alapgyümölcs. Nem véletlenül kell egyesével bevezetni az ételeket. Ha két napja répát kap, és két napja fáj a hasa, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy attól van.
2016. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, neki koraeste inkább. De amikor céklát kapott attól meg hajnalban és másnap reggel fájt a pocakja úgyhogy nálunk nem úgy néz ki, hogy pár órával később okoz gondot az étel egyébként mással még nem volt baja.
2016. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak persze nem vagyok benne biztos hogy a hasa fáj vagy a foga jön-e. Illetve végképp gyanús hogy csak éjjel jön elő.

De akkor (főleg így, hogy a 3-as válaszolónál is ez van) lehet hogy ez a probléma. Köszi szépen!

2016. márc. 3. 09:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A répa a mi fiunk székletét nagyon megfogta, így módjával, más zöldségekkel együtt adtuk csak, illetve ha volt répa, akkor utána gyümölcsnek általában székletlazító hatásút adtunk, pl barack. Ki kell ezt tapasztalni, hogy melyik ételre, hogyan reagál.
2016. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az én babámnak amúgy is érzékeny a pocakja nagyon sokáig volt hasfájós is úgyhogy lehet csak ráerősített a répa bár amikor kapott már alapból nem fájt neki de egy-egy puki néha megzavarta még, attól lehet a te babádnak más baja ha alapból nincs ilyen gondja.
2016. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!