Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bizonytalan vagyok váltsak...

Bizonytalan vagyok váltsak már 5-ös pelenkára ha úgy érzem a 4-es kicsi, de még csak 8,5kg a fiam? Volt aki hamarabb váltott mint ahogy ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamarabb váltottam,de nem lett jó vége,kifolyt a pisi a nagyobb pelusból.Szerintem várj még egy kicsit.
2010. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen pelenkát használsz. Tapasztalatom szerint a Pampers kisebb, mint a legtöbb pelenka. Az én kislányom is 8,5kg és szerintem még hónapokig jóm lesz rá a Libero 4-ese.

Szerintem vegyél egy csomag 5-öst, ha nagy úgyis elfogy majd később, vagy válts márkát.

2010. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én mindig hamarabb váltottam. ez gyerek-függő. van, akinek ducibb a lába, és szorítja, de kilóra nem olyan sok, mert mondjuk nem olyan hosszú. szerintem is próbáld ki a nagyobbat. én most vettem 5-öst, és 10 kg.
2010. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél 4+ -os pelust!
2010. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Utolsó hol kapok ilyet, mert itt már hallottam többektől is de én még sehol sem láttam. Ez van ráírva is hogy 4+?

2010. ápr. 1. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen az van ráírva hogy 4+ a pampersnek is van és a huggiesnek is 4+ pelusa biztos liberó is van de mi azt nem használjuk.
2010. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig így járok. Pamperst használunk. A 2est 4kg-osan kellett 3masra váltani, most pedig 6,5 kg-osan már 4est használunk. Egyszerűen rövid és combba szorítja. :D
2010. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hát ma vettem 4+-os pelust igaz nem Pampers, de nagyon jó minőségű, és volt pár darabos kiszerelésben, viszont szerintem egy nagyon picit nagyobb a 4-es-nél, így ugyanúgy szoros, mint ahogy az utolsó is írta.
2010. ápr. 2. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
én minden alkalommal hamarabb váltottam, mert egyszerűen szorította, nem érte át, vagy kilógott a popsija, mert rövid volt... próbáld ki, ha nem válik be, elteszed, nem megy kárba, csak később tudod használni, de szerintem nem lesz gond, ha a mostani szorítja.
2010. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!