Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hó körüli gyerkőcök anyukái,...

6 hó körüli gyerkőcök anyukái, ti egy nap mennyi ideig hagyjátok egyedül játszani a picúrt pl. a járókában?

Figyelt kérdés

Tudom, elég buta felfogás, de nekem mindig bűntudatom van, ha pl. azért teszem be játszani, mert házimunkát kell végeznem. Olyankor mindig úgy érzem, hogy rossz anya vagyok, pedig tudom, hogy nem így van..

Más is érez így néha?


2010. ápr. 2. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem használok járókát, a nappali le van habtapizva és veszélytelen. De amúgy nekem is szokott néha ilyen érzésem lenni,ugyanakkor meg látom hogy napi 3 szor félórát olyan jól elvan egyedül hogy nem is kellene megzavarnom:) Olyankor jön rá csomó mindenre, hiszen mondjuk egyedül kell elérnie egy játékot, mozgásban is jobban törekszik ha nem segítem ki stb.:)
2010. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ameddig jól érzi magát,nincs lelkiismereti problémám.
2010. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem csinálok belőle lelkiismereti kérdést! Hagyom játszani, amíg jól elvan, de ez változó, van amikor egy nap többször is eljátszik egy-egy órát, van amikor 10 percig sincs el! A házimunka megvár (sajnos), inkább azt tolom el, ha nyügi.
2010. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!