Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szopja az ujját, ha...

Miért szopja az ujját, ha egyszer a cumival alszik?

Figyelt kérdés
Cumival szépen elalszik, de mikor ébren van, mindig a szájában van az ujja. Talán a foga piszkálja és azt dörzsöli? 4 hónapos.
2016. márc. 14. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert jó. :) Senki se állítja, hogyha cumit adsz neki, az ujja már nem fog kelleni.

Lányunk is ezt csinálta. Sőt, ha nem volt rágóka nála, azt is simán helyettesítette bármivel. Leginkább fogta, és bekapta a saját body-ját.

2016. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szopja akkor nem hiszem, hogy a foga miatt lenne. Én leszoktattam jóval korábban az ökölszopásról (2 hónapos se volt) úgy, hogy mindig a szájába adtam a cumit ilyenkor és most lehet kelni nem egyszer azért, hogy cumit adjam neki vissza éjszaka. Elvileg az ujjszopás az természetes önmegnyugtató tevékenység náluk. Most fogalmam sincs mit kéne csinálni, nem kellett volna ennyire ellene lennem.
2016. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!