Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Egy bevásárló központba,beakartam menni könyvet venni a babámnak,aki a babakocsiban aludt.Nagy könyvesbolt volt,de a hely szükős,középen is voltak kitéve könyvek.Betoltam a babakocsit,mikor az eladónő közölte velem,hogy vigyem ki mert nem fog más beférni.Erre csak annyit mondtam,jó akkor nem megyünk be.Erre még utánam szólt nem viszi el senki.Normális ez a nő.Tegnap egy nagyon szűk zöldségesbe mentünk be,még az eladónő kért bocsánatot,hogy a ládák miatt alig férünk.Ez a nő meg...
2010. ápr. 2. 21:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Én elmagyaráztam volna Neki,hogy egyenlőre ÉN(a vásárló)vagyok érte és nem fordítva,majd megkerestem volna a felettesét és megbeszéltem volna Vele,hogy száz kedves és türelmes eladó lenne helyette!Tanuljon meg viselkedni!Felénk is van egy üzlet 2!!!!ilyen stílusú eladóval:)
2010. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
Biztos nincs gyereke, én se hagytam volna kint a helyedben és valószínűleg én is felháborodtam volna a helyedben. Szerintem igazad van!
2010. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Igen, jogos. Az eladó van érted és nem Te érte! Én is sarkon fordultam volna, nem hagytam volna kint a gyerekemet!!! Ne is törődj vele, bár én is felhúztam volna magam rajta, de nem éri meg ilyenen idegeskedni. H.lye volt az eladó.

Szép és nyugodt estét! (L)

2010. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
1.vagyok és helyesen nem én vagyok érte,hanem fordítva:)Szóval egy hülye liba!
2010. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy jogos! Azt hiszi ez olyan mint egy zsák krumpli?? Idióta volt! Én kértem volna a panaszkönyvet!
2010. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
velem ilyen játékboltban fordult elő..sarkon fordultam a babakocsival és kimentem,persze tiszta ideg lettem..
2010. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
igazad van,nehogy már kint hagyd a gyereket,mit gondolt ez a nő....jesszum...
2010. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Húú. naná hogy jogos. Én is pont így reagáltam volna, hogy ok, akkor viszlát.
2010. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%
És az nem zavar ha más tényleg nem fér be?
2010. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Utolsónak!

Nem nem zavar h más nem fér be.Miért egy tömött buszon sem szabad akkor babakocsival utazni mert foglalja a helyet? Egy normális intelinges ember(úgy látszik te nem ebbe a csoportba tartozol) toleránsabb, akár egy terhes, akár egy babakocsis nővel szemben.

Amúgy erről a "megkülönböztetésről" volt szó a tv ben is egyszer.

Én szerencsére nem voltam még ilyen szituban, én tuti egyrészt elküldtem volna a csajt a fenébe másrészt azért egy üzletvezetővel beszéltem volna,persze ha a baba épp birja a strapát.

2010. ápr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!