Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Fiamat holnap műtik orrmandulával és a férjem pénteken elmegy a céges bulira. A kórházból a barátnőm hoz el. Teljesen kész vagyok emiatt készülve. Mi van, ha történik valami a gyerekkel, bepánikolok stb. Fáj, hogy a férjemnek ez nem esik le, hogy itthon lenne rá szükség. Nem mondtam neki, mert magától nem esik le, akkor az gáz.Ja, és hozzáteszem 1,5 hete elég vészesen köhögök, nem érezem magam a legjobban. Véleményeteket várom.
2011. jún. 15. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Véleményem: Néma gyereknek anyja sem érti....

Megőrülök ettőlanői elvárástól, hogy a férfiaknak gondolatolvasóknakkéne lenniük és pont azok a dolgok kell, hogy "leessen nekik" ami a nőknek.

Könyörgöm beszélj,kommunikálj. Nincs annálidegesítőbb,mint egy hallgató,megsértődött nő,aki mártírt játszik.


45/nő 3 gyerekkel és 25 év boldog házassággal

2011. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
(bocs, telefonon írtam, nem sikerült teljesen)
2011. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom persze, hogy a férjednél ez hogy van, de nálunk a céges bulin kötelező volt a megjelenés. Kirugás nem járt ugyan érte, ha valaki nem jött el, de érezhető volt a főnökségnél a különbség azoknál az elkövetkező időkben, akik nem megfelelően "viselkedtek".


Abban viszont teljesen igazad van, hogy ezt magától tudnia kellene, ilyenkor a férjnek itthon van a helye, a gyerkőc mellett. Nekem olyan szerencsém van, hogy a férjem ilyen esetben bármi áron ott van mellettünk. De hát ő a kivétel.

2011. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek is igaza van, tényleg mondhatnád neki, hogy maradjon itthon, szükségetek lenne rá.
2011. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kedves előző,a gyereket holnap (csütörtök)műtik,a férj pénteken megy céges bulira......
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azért gyanítom, hogy nem hajnalban fog hazakúszni segg részegeen ugye? Lehet, hogy 10-re otthon van, az éjszaka már számíthatsz rá és a cégnél sem lőg ki a sorból. Persze nekem is fontos lenne a támogatása, de mi ha ilyen helyzet van, akkor valamelyik nagyit megkérjük, hogy jöjjön és aludjon ott. Te nem tudod anyukádat hívni?
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
éjjel 1-ig tart és addig marad. Az egyik nagyi messze lakik, anyunál meg van egy 6 éves öcsém, vagyis nem tud jönni.
2011. jún. 15. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
és miért nem beszéltek? Nálatok nem létezik kommunikáció? Ha valamit akarok,akkor elmondom,ha valami nem jó nekem,akkor szólok.
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mondjuk az én férjemnek eszébe se jutna,hogy igy elmenjen.és nem hiszem hogy a főnökség,kollégák se értenék meg a szitut.Te meg igenis beszélj,mod el hogy szüksége van a segítségére,hogy nem érzed jol magad te sem,hogy nagyon örülnél ha most nem menne el.Ennyi.kb 3 percig tart elmondani.és ezek után a döntés az övé,ha igy is el megy a buliba jogos a sértődöttséged,de az is lehet hogy nem megy sehová.
2011. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

csüt. műtik, pénteken buli. Gondolom, úgysem ülne az ágya mellett napikig. Mi az, hogy vészesen köhögsz, menjél el orvoshoz és vegyél be valamit, nem te vagy a gyerek.

Ha szükséged van a férjedre, kérdezz rá, hogy tényleg ennyire fontos-e ez a buli, hogy el kell menni. Egyébként tapasztalat, hogy nem a legjobb munkaerőt szeretik, hanem a társasági embereket. Nem vicc.

2011. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!