Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól rajzoltok, gyurmáztok...

Mikortól rajzoltok, gyurmáztok, vágdostok gyereketekkel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már két éves kor előtt talán 3 hónappal gyurmáztam a gyerekemmel, rajzolni meg már még előbb, kapott zsírkrétát, meg filcet. Crayolát vettem, ezt ki lehet mosni és le lehet törölni.

Az olló érdekelne engem is, milyet érdemes venni, ami azért valamennyire biztonságos. Ollót még nem mertem adni neki.

2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14hosan kapott ceruzat meg filctollat tablaval. Ha rajzolni ment mindig atoltoztettem, de akar egy oraig is kepes volt elfoglalnia magat. Gyurmat ugy 18hos kora korul, ollot meg ket evesen, lekerekitett elejut, es csak felugyelet mellett. Most 2,5 evesen mar tokeletesen hasznalja az ollot, a ceruzat jol tartja, bar csak firkalgat, csigat azt rajzol,gyurmabol mar tud hoembert, kukacot, csigat csinalni. En ugy tartom, hogy felugyelet mellett meg lehet probalni
2014. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!