Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok kúszó babára, hogy...

Mit adtok kúszó babára, hogy meg ne fázzon?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam pillanatok alatt lemászik a szőnyegről. Most hú.bodyt, harisnyát, nacit, néha pulcsit is adok rá. Első gyermek, tapasztalatlan vagyok ebben. Túlaggódom és túlöltöztetem szegényt? Vagy kell a plusz réteg a padlón? Ti hogy oldjátok meg?

#öltöztetés #kúszás #Baba megfázik
2016. márc. 17. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég szerintem. Én egyik gyerekmre sem adtam plusz rétegeket, soha nem fáztak meg a padlón kúszás miatt.

Én amúgy body+harisnya+rugi+mellényt adtam rájuk ha hideg volt a padló.

2016. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy kicsit soknak tűnik. De te tudod. Nálunk nincs (nagyon) hideg a parkettán (emeleti téglalakás), főleg mikor besüt a nap (akkor egyenesen éget).

Hosszú ujjú body és harisnya van csak rajta.


Viccen kívül menj le te is a padlóra, "kússz" kicsit, és könnyen eldöntheted, hogy hideg vagy sem.

Én is fetrengek a gyerekkel vékony nadrágban, pólóban. Hozzám képest még így is túl van öltöztetve, de azért annyi kell.

2016. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!