Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyasmi, amit télen a...

Létezik olyasmi, amit télen a hordozott (kendő/kenguru/mei tai stb) babára rá lehet húzni kívülről, hogy ne fázzon?

Figyelt kérdés
Hogy ne kelljen beöltöztetni, mikor leugrunk vásárolni, mert macerás a boltba érve levetkőztetni, aztán meg vissza, hogyha benne van a mei-taiban. Valami olyasmi kéne, amit kívülről rá lehet kötni/csatolni a hordozott babára, aztán a boltban csak levenni és kész.

2012. szept. 17. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az anyukának van speckó kabát

keress rá gugliban.

2012. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi a baba, akkor hordozós kabátot javaslok, ha nagyobbacska és tőled külön is mozog, akkor hordozó takarót, amihez nem kell Neked is öltözni ha lekéreckedik:).

A kabátot egy ügyes varrónő meg tudja varrni Neked, hordozótakarót is akár, de ezt sztem egyszerűbb gyártótól beszerezni(pl. Liliputi, Gremese...)

2012. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de jó! köszi! így már rá tudok keresni :)
2012. szept. 17. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Naturbaba hordozóskabát [link]

Bármilyen hordozóhoz használhatod, abszolút egyedi igények szerint lehet megvarratni. Ha akarod, lehet elöl, csípőn és háton is hordozni benne. Nem kell öltöztetni a babát, csak egy vastag zoknit, sálat, sapit ráadsz, és mehettek is.

Ha kiveszed a hordozós betétet belőle, akkor sima esőkabátként, polár kabátként, vagy télikabátként használhatod.

Ilyet rendeltem tavaly ősszel, és 100%-ig megérte az árát! Csak ajánlani tudom!!!

2012. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia! ezt is ajánlom:) a minap találtam rá:):

[link]

2012. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek!

kedves utolsó! köszönöm, ő lesz a nyerő! a babakasszás kártyával még 7% kedvezményt is adnak :) sose gondoltam, hogy valaha használni fogom azt a kártyát :P

2012. szept. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!