Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt akinek az egy eves...

Van itt akinek az egy eves babaja atbukott a kisagyon? Volt abbol gond?

Figyelt kérdés
Kb egy oraja, hogy a kicsim alvas utan ugy folytatta a napot, hogy felkeles utan kibukik a kisagybol. Fogalmam sincs, hogy csinalta, en csak a puffanasra es az azt koveto orditasra lettem figyelmes. Felvettem, sirt meg egy picit es utana megnyugodott, nevetgelt. Neztem a szemet, a hallasat teszteltem, minden oke, mar itt tancolgat mellettem a zenere meg jatszik. Zuzodasnyomokat sem talaltam. Evett is az elobb. Ha minden oke most akkor megnyugodhatok, igaz? Kezdo anyuka modjara be vagyok panikolva.
2016. márc. 17. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj, ha szerinted nincs eltérés a viselkedésben, nem látszik rajta "tünet", akkor megnyugodhastz.


A 2 évesem múlt héten esett fejre a lépcsőről, rá egy napra az egész szeme fekete monoklis lett. Beverte a homlokát, oda folyt le a vér és ennyi, más baja szerencsére nem lett. 1 méterre álltam tőle, az öccsét fogtam...

Az öccse 6 hónapos, most esett le a kanapéról először. Púp lett a fején és ennyi.


A 2 éves amúgy túl van pár ilyen esésen már, kb. 8 hónapos kora óta 3-4x volt durvább leesése, elesése. Arccsontját ütötte szét amikor belezuhant a játékába, (szaladt és felbukott), lezuhant lépcsőről, a csúzdáról, a kanapéról stb. sokszor sikerült megelőzni, de amióta járni mászni tud, csak bukósisakkal lenne biztos.

2016. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huha, meg szerencse, hogy nem lett nagyobb baja! Kicsimnek sem az elso esese ez, de eddig ez a legdurvabb. Nagyon figyelem minden egyes mozdulatat, de hala az egnek nem veszek eszre rajta semmit. Nem hiszem, hogy fejre esett, mert nem piros sehol sem, nincsenek fejuteses tunetei sem (hanyas, eszmeletvesztes, almossag). Ha lenne belso serulese biztos nem ugrandozna, mert fajna neki. Remelem nincs mas gond.
2016. márc. 17. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeget megragadva: hogy tud egy 1 éves gyerek kiesni a kiságyból???

Annyit tennék, hogy figyelném a viselkedését (egyensúly, aluszékonyság, hányás stb.), de szerintem nem lesz gond.

2016. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, en sem tudom, fogalmam sincs hogyan tudta magat athuzni. Szepen alldogal egymaga, egyensullyal nincs problema. Nem is aluszekony, hanyni sem hanyt.
2016. márc. 17. 14:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hulyeseget kerdezek, de ettol lehet hoemelkedese?
2016. márc. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!